800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ČERNÁ BOUDA

Nachází se na vrcholku Černé hory ve výšce 1.250 m n.m., nedaleko horní stanice lanové dráhy, s výhledem na panorama Krkonoš a Sněžku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – vzhledem ke své poloze na Krkonošské magistrále je hotel ideálním výchozím místem pro výlety na běžkách. Sjezd – v blízkosti hotelu vlek dlouhý 250 m se sjezdovkou vhodnou pro mírně pokročilé lyžaře. Ski areál Janské Lázně (cca 700 m) bližší informace viz úvodní text Janské Lázně.

Parkování

na centrálním hlídaném parkovišti u lanovky v Janských Lázních za poplatek.

Poloha

na vrcholku Černé hory ve výšce 1.250 m n.m., nedaleko horní stanice lanové dráhy, s výhledem na panorama Krkonoš a Sněžku.
.

Stravování

snídaně - bufetovým způsobem. Fakultativně doplatek na polopenzi – večeře servírované jednotné tříchodové menu. V ceně vánočního a silvestrovského pobytu je zahrnut příplatek na štědrovečerní menu a silvestrovské menu s programem.

Ubytování

nově renovované dvou- a třílůžkové pokoje (nekuřácké) s možností přistýlky, se sprchou a WC, TV, SAT a telefonem. Čtyřlůžkového pokoje na vyžádání.

Upozornění

doprava zavazadel od horní stanice lanovky je v ceně pobytu. Požadavek na zajištění odvozu je  nutno hotelu uvést na smlouvě, odvoz bude zajištěn v 15,00 hod v den nástupu.

Vybavení

restaurace, denní a noční bar, dětský koutek, zdarma přístup k internetu na recepci hotelu .

Počasí

Královéhradecký kraj

9°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×