800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FIT FUN

  • K dispozici i úschovna jízdních kol
  • V hotelu naleznete dokonce i bowlingové dráhy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Výborná volba pro sportovní nadšence. Hotel je vhodný též pro rodiny s dětmi.

Poloha

klidná, na okraji obce Rýžoviště. Vzdálenost do centra cca 2,3 km. Nejbližší nádraží cca 7 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bowling bar, zimní zahrada, výtah (pouze v hlavní budově), úschovna jízdních kol.

Ubytování

pokoje (A1A) = dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou a pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC, telefonem, sat TV. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje ve vedlejším křídle. Trezor na recepci za poplatek. Pokoje (A4A): rodinné pokoje v hlavní budově, mezonety se sprchou/WC. Nedoporučujeme rodinám s malými dětmi (schody). Pokoje (A4B): 2 dvoulůžkové pokoje ve vedlejším křídle, bez možnosti přistýlek. Pokoje (A4C/A5C): dvoulůžkový a třílůžkový pokoj se společným příslušenstvím v hlavní budově, stranou do zahrady, bez možnosti přistýlek. Joker pokoje (A2S/A4S): mimo hlavní budovu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd formou menu o dvou chodech nebo balíček, večer bufet nebo výběr z menu.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: posilovna, biliár, 2 dráhy na bowling.

Wellness

krytý bazén (8 x 8 m) zdarma v časech (7.00-10.00 a 14.00 - 22.00 h). Za poplatek: sauna, římská parní lázeň, vířivka, masáže.

Děti

dětská postýlka zdarma, rezervace předem nutná. Dětská herna. Dětský bazének.

Další výhody

k večeři při rezervaci polopenze 1 nealkoholický nápoj nebo 0,2 vína nebo 0,5 l piva zdarma. Senioři 50+: pobyt pro 1 psa zdarma, od 5 nocí: 1x za pobyt lehký oběd a káva se zákuskem zdarma. 20% sleva na lokální nápoje v hotelové restauraci (11:30 - 14:00 hodin).

Info

parkování: hlídané parkoviště, cca 120 Kč/den; (účtuje se max. 5 nocí); domácí zvíře: cca 240 Kč/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

Možnosti ubytování

Počasí

Podobné hotely v této lokalitě