800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySKIRESORT HOTEL OMNIA - zima

  • Nachází se v Janských Lázních.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází u centrálního parkoviště v Janských Lázních,100 mod dolní stanice 8-mi místné kabinové lanovky na Černou horu s nejdelšími sjezdovkami v ČR.

Program

Možnost zakoupení pobytového balíčku: v ceně je skipas do Skiresortů Černá hora - Pec pod Sněžkou, 1 x tenis v hale, zdarma bazén, sauna, whirlpool, fitness a parkovné

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Janské Lázně

Vybavení

designově moderně sportovní hotel, restaurace, kavárna, bazén 10x4m s chrličem vody, brouzdaliště, dětská skluzavka, whirlpool, sauna, masáže, solárium, fitness, možnost masáží, multifunkční tenisová hala, výtah k dispozici.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu. V ceně vánočního pobytu je 4-chodové slavností menu, v ceně Silvestrovského pobytu je 4-chodová večeře, láhev sektu, půlnoční bufet, hudba.

Parkování

u hotelu na uzavřeném parkovišti za poplatek

Lyžování

výhodné podmínky pro lyžařské sporty, večerní lyžování, sáňkařské tratě.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC, LCD SAT-TV, internet, minibar, telefon, fén, balkon. Mezonetové pokoje jsou s možností přistýlky (vhodná pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti) se stejným vybavením.

Počasí

Královéhradecký kraj

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×