800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVÝ DŮM

Hotel Nový dům leží v lázeňském parku. Lázeňské procedury jsou částečně v hotelu Nový dům a částečně se na ně dochází přes lázeňský park cca 150 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

Od 2 nocí

Koupání

Přírodní koupaliště Hejnice – 2,5 km.

Lyžování

Jizerské hory 3 – 10 km a Svieradův Zdroj - 10 km.

Parkování

Na parkovišti u hotelu za poplatek.

Poloha

Hotel Nový dům leží v lázeňském parku. Lázeňské procedury jsou částečně v hotelu Nový dům a částečně se na ně dochází přes lázeňský park cca 150 m.

Příjezd

bus - st. Lázně Libverda, k hotelu cca 300 m.

Program

OPĚT V KONDICI
Pokoje označeny TYP G
6 nocí
plná penze
program:konzultace léčebného plánu s lékařem,  léčebná pitná kúra, 1x vířivá lázeň individuální, 1x baňkování, 1x hydromasáž, 2x klasická masáž částečná, 2x uhličitá koupel, 2x termoterapie, 1x prohlídka lázní s průvodcem, 1x poukaz na kávu a moučník, zapůjčení županu zdarmaWi-Fi zdarma.  

LÁZEŇSKÉ LÍBÁNKY – NEJEN PRO NOVOMANŽELE
Pokoje označeny TYP E
2 noci
polopenze
program:konzultace léčebného plánu s lékařem, 2x romantická večeře při svíčkách, 4 chody,  pro každou osobu: 1x detoxikační rituál (med nebo čokoláda), 1x masáž lávovými kameny, 1x whirlpool a sauna - 2 hodiny, láhev sektu od Lázní Libverda, zapůjčení županu,Wi-Fi zdarma. Pobyt je možný jen pro dvě osoby.

SPECIÁLNÍ TÝDEN PRO ŽENY NEBO PRO MUŽE
Pokoje označeny TYP C                      
7 nocí
polopenze
program pro ženy:
konzultace léčebného plánu s lékařem, 1x cukrový vánek z ráje, 2x přístrojová lymfodrenáž, 1x masáž lávovými kameny, 1x termoterapie, 1x celková klasická masáž, 1x bylinná koupel, 1x oxygenoterapie, 2x hodinu tenisu nebo minigolfu nebo fitness - dle výběru, připojení Wi-Fi k internetu, zapůjčení županu zdarma.
program pro muže:
konzultace léčebného plánu s lékařem,2x termoterapie, 2x klasická masáž celková, 1x detoxikační rituál (med nebo čokoláda), 1x skotský střik, 1x bylinná koupel, 1x oxygenoterapie, 2x hodina fitness nebo tenisu nebo minigolfu - dle výběru, Wi-Fi zdarma, 1x zapůjčení jízdního kola na 1 den, zapůjčení županu zdarma.  

VÍKENDOVÝ POBYT LÁZNÍCH
Pokoje označeny TYP F
2 noci
polopenze
program:konzultaace léčebného plánu s lékařem, 2 lázeňské procedury, 1x hodina tenisu nebo fitness nebo minigolfu - dle výběru. Procedura bude upřesněna před nástupem hosta, většinou se jedná o masáž a koupel, zapůjčení županu zdarma, Wi-Fi zdarma. 

ODPOČINEK PRO TĚLO A DUŠI
Pokoje označeny TYP D
3 noci
polopenze
program:konzultace léčebného plánu s lékařem,  1x zábal v banánových listech, 1x podvodní masáž, 1x thajská olejová masáž, 1x aroma koupel, 1x hodina fitness nebo minigolfu nebo tenisu - dle výběru, zapůjčení županu zdarma, Wi-Fi zdarma. 

NEJEN PRO SENIORY
Pokoje označeny TYP B
7 nocí
polopenze
léčebná pitná kúra, vstupní lékařská prohlídka s doporučenou léčbou, 16 léčebných procedur, 1 hodina bazénu + sauny, 1x hodina tenisu nebo minigolfu nebo fitness dle výběru, 1x taneční zábava, 1x prohlídka lázní s průvodcem, zapůjčení županu zdarma, Wi-Fi zdarma. 

WELLNESS RELAXACE
Pokoje označeny TYP H
4 noci
polopenze
program:konzultace léčebného plánu s lékařem, 1x masáž částečná,1x aroma koupel, 1x tělový peeling,1x termoterapie, 1x uhličitá koupel, 1x poukaz na kávu a moučník, zapůjčení županu zdarma, Wi-Fi zdarma.

ZDRAVÉ SRDCE

pokoje označeny TYP A
6 nocí
plná penze
program:konzultace léčebného plánu s lékařem,  léčebná pitná kúra, 3x skupinová fyzioterapie - kardio, 1x oxygenoterapie, 1x kneippova šlapací lázeň, 2x klasická masáž částečná, 4x uhličitá koupel, 1x hodina tenisu nebo minigolfu nebo fitness - dle výběru, 1x prohlídka lázní s průvodcem, zapůjčení županu zdarma, Wi-Fi zdarma.


Stravování

Je poskytováno v lázeňském domě Ostrava cca 200 m od ubytování (lázeňským parkem). Polopenze nebo plná penze – formou bufetu.Při plné penzi začíná stravování  obědem a končí snídaní. Při polopenzi začíná stravování večeří a končí snídaní.

Ubytování

Jedno-a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon,TV a SAT, rádio, vysoušeč vlasů. Každý pokoj má balkon.

Upozornění

Na přání můžeme zajistit ubytování i v jiném léčebném domě (penzion Frýdlant, hotel INN, penzion Labská) včetně termínů dle přání klienta. Možnost zajištění pouze ubytování se snídaní bez procedur. Pobyt se psem je možný na vyžádání a bude zajištěn za poplatek v penzionu Haná vedle hotelu Nový dům. Možnost zajištění odvozu za poplatek z Hejnic nebo z jiného místa přímo do lázní. Nutno objednat předem. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

guest servis, vyhlídková terasa, fitness, kavárna, část balneoprovozu, výtah, částečně bezbarierový přístup, minigolf, wi-fi připojení. Zapůjčení županu zdarma, tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, horská kola, petanque, pronájem trezoru a minibaru.

Počasí

Liberecký kraj

15°C Polojasno

×