800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZIONY PERMON A FANIA

Penziony se nacházejí v jednom areálu, od sebe vzdálené cca 50 m, v horské obci Albrechtice v Jizerských horách na úpatí Tanvaldského Špičáku v nadmořské výšce 700 m n.m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – v celém okolí vhodné terény, možnost napojení na Jizerskou magistrálu. Sjezd – nejbližší vlek Poma cca 200 m od penzionů, délka 450 m. Tanvaldský Špičák je vzdálen cca 500 m, tam i zpět možnost na lyžích. Další viz. Jizerské hory. Za poplatek je možné uschovat lyže přímo u sjezdovky.

Parkování

přímo u penzionu bez poplatku – parkoviště s uzamykatelnou závorou.

Poloha

penziony se nacházejí v jednom areálu, od sebe vzdálené cca 50 m, v horské obci Albrechtice v Jizerských horách na úpatí Tanvaldského Špičáku v nadmořské výšce 700 m n.m.

Stravování

polopenze, snídaně – bufetový způsob, večeře výběr ze tří jídel včetně předkrmu nebo polévky. Obědy je možné zakoupit na místě – restaurace s celodenním provozem.
Vánoční menu je v ceně pobytu.

Ubytování

dvou- až čtyřlůžkové pokoje se sprchou a WC. Některé pokoje jsou vhodné pro rodiny (2 pokoje se společnou předsíní, koupelnou a WC). Dětská postýlka je zdarma -nutno předem objednat.

Upozornění

možnost zajištění odvozu z Tanvaldu od nádraží ČD do penzionu za poplatek. Možnost objednání TV na pokoj za poplatek 350,- Kč. Tyto služby nutno objednat předem.

Vybavení

restaurace, italská pizza, společenská místnost s kulečníkem, šipky, stolní fotbal, televizor, DVD, video a dětský koutek pro nejmenší,  sauna, v celém objektu připojení WI-FI zdarma.

Počasí

Liberecký kraj

15°C Polojasno

×