Zobrazit všechny nabídky
Česká republika | Máchovo jezero

CHATOVÁ OSADA RADKA

   Poloha a popis

   Poloha

   chatová osada se nachází asi 3 km od Starých Splavů v areálu borového lesa. Areál je uprostřed vzrostlého borovicového lesa asi 15 min. chůze od vyhlášené písečné pláže Borný. Chatky jsou situovány ve stínu borovic v oblíbené rekreační zóně „Pod Borným - U Myslivny“, kde je celá řada obchodů, restaurací, stánků, půjčovna kol, atrakce pro děti i dospělé.

   Ubytování

   areál disponuje celkem 13 chatkami: 4lůžkové chatky (manželské lůžko + 1 palanda), 1 pětilůžkovou (2 palandy a samostatné lůžko) a 1 šestilůžkovou (3 palandy). V každé chatce je malý kuchyňský koutek s chladničkou, 2plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením (nádobí, příbory, skleničky, hrnce). V chatkách není zavedena voda. Chatka je vybavena přikrývkami a polštáři. Povlečení a prostěradlo si můžete pronajmout na místě za 50 Kč/osoba nebo si přivézt své vlastní. Každá chatka je tvořena jednou místností a má jídelní stůl, skříň a verandu s posezením.

   Služby za poplatek

   místní taxa cca 19 Kč/osoba/den, spotřeba el. energie, domácí mazlíčci, centrální parkoviště asi 300 m od chatek.

   Stravování

   Typ stravy: bez stravy; několik obchodů s potravinami je do 200 m od chatek. Možnost individuálního stravování v sousední restauraci (polopenze nebo večeře).

   Vybavení

   v areálu je hostům k dispozici ohniště s grilem a posezením, dětské pískoviště, houpačky, krytý přístavek se stolním tenisem. Uprostřed areálu jsou zcela nové a moderní koupelny zvlášť pro muže a ženy s umyvadly, sprchami a toaletami. K dispozici je dřez na mytí nádobí. Ve Starých Splavech je několik diskoték, letní kino, v sezoně se tu pravidelně konají nejrůznější společenské akce. K dispozici jsou tenisové kurty, škola windsurfingu, půjčovna kol a šlapadel, stolní tenis. Centrum Starých Splavů je vzdáleno 1,5 km.