800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHATOVÁ OSADA RADKA

  • Chatová osada se nachází asi 15 min. chůze od vyhlášené písečné pláže Borný
  • Centrum Starých Splavů je vzdáleno 1,5 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

chatová osada se nachází asi 3 km od Starých Splavů v areálu borového lesa. Areál je uprostřed vzrostlého borovicového lesa asi 15 min. chůze od vyhlášené písečné pláže Borný. Chatky jsou situovány ve stínu borovic v oblíbené rekreační zóně „Pod Borným - U Myslivny“, kde je celá řada obchodů, restaurací, stánků, půjčovna kol, atrakce pro děti i dospělé.

Ubytování

areál disponuje celkem 13 chatkami: 4lůžkové chatky (manželské lůžko + 1 palanda), 1 pětilůžkovou (2 palandy a samostatné lůžko) a 1 šestilůžkovou (3 palandy). V každé chatce je malý kuchyňský koutek s chladničkou, 2plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením (nádobí, příbory, skleničky, hrnce). V chatkách není zavedena voda. Chatka je vybavena přikrývkami a polštáři. Povlečení a prostěradlo si můžete pronajmout na místě za 50 Kč/osoba nebo si přivézt své vlastní. Každá chatka je tvořena jednou místností a má jídelní stůl, skříň a verandu s posezením.

Služby za poplatek

místní taxa cca 19 Kč/osoba/den, spotřeba el. energie, domácí mazlíčci, centrální parkoviště asi 300 m od chatek.

Stravování

Typ stravy: bez stravy; několik obchodů s potravinami je do 200 m od chatek. Možnost individuálního stravování v sousední restauraci (polopenze nebo večeře).

Vybavení

v areálu je hostům k dispozici ohniště s grilem a posezením, dětské pískoviště, houpačky, krytý přístavek se stolním tenisem. Uprostřed areálu jsou zcela nové a moderní koupelny zvlášť pro muže a ženy s umyvadly, sprchami a toaletami. K dispozici je dřez na mytí nádobí. Ve Starých Splavech je několik diskoték, letní kino, v sezoně se tu pravidelně konají nejrůznější společenské akce. K dispozici jsou tenisové kurty, škola windsurfingu, půjčovna kol a šlapadel, stolní tenis. Centrum Starých Splavů je vzdáleno 1,5 km.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Liberecký kraj

3°C Převážně oblačno

×