800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LD ŠÁRKA

Lázně Kundratiace se nachází v krásném prostředí pod Ještědem, v krajině borových lesů, hájů, luk a rybníků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

od 2 nocí

Parkování

na parkovišti v lázeňském areálu za poplatek.

Poloha

Lázně Kundratiace se nachází v krásném prostředí pod Ještědem, v krajině borových lesů, hájů, luk a rybníků. Vznikly jako součást městečka Osečná již v 19. století. Od Liberce jsou vzdáleny cca 20 km. K lázeňské léčbě pohybového ústrojí  je využíván přírodní léčivý zdroj sirnoželezitá slatina a nosným programem jsou koupele v přírodní léčivé siroželezité slatině.

Příjezd

bus - osečná, Lázně Kundratice - zastávka autobusu cca 50 m od lázeňského areálu.

Hotel program

ODPOČINKOVÝ POBYT
Pokoje označeny TYP A
2 noci (čtvrtek - sobota, úterý čtvrtek)
polopenze
program: 1x vstupní lékařská prohlídka a 4 procedury určené lékařem dle zddravotního stavu klienta (výběr z těchto procedur: slatina - koupel nebo zábal, masáž, relaxační bazén s protiproudem, perličková nebo přísadová koupel).
LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY 50+
Pokoje označeny TYP B
6 nocí (termíny dle přání klienta), polopenze
program:1x vstupní lékařská prohlídka a  10 procedur, které určí lékař na základě zdravotního stavu klienta (slatinný zábal, parafín, masáž, přísadová koupel, elektroléčba, cvičení v bazénu). Jako bonus je zapůjčení holí na Nordic walking.
DOVOLENÁ V LÁZNÍCH
Pokoje označeny TYP C
4 noci (temíny dle přání), polopenze
program: 1x vstupní lékařská prohlídka a 8 procedur, které určí lékar na základě zdravotního stavu klienta (slatina - zábal nebo koupel, masáž, parafínový zábal, perličková nebo přísadová koupel, masáž, cvičení v bazénu, elektroléčba). Jako bonus je zapůjčení kola 2x během pobytu.
REKONDIČNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT
Pokoje označeny TYP D
9 nocí,polopenze
program: 1x vstupní prohlídka, individuální léčebný plán 18 procedur na základě vstupní prohlídky.
Jako bonus - parkování zdarma.   

Stravování

Polopenze, fakultativně plná penze,včetně dietní kuchyně - snídaně rozšířená kontinentální, obědy i večeře výběrem ze 3 menu den předem. (při polopenzi:  začíná stravování večeří a končí snídaní,  při plné penzi: začíná stravování obědem a končí snídaní.)

Ubytování

LD Šárka se nachází v mírné stráni,ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, TV, ledničkou a pohotovostním telefonem. Na přání klientů je možné zajistit ubytování i v LD Dalibor.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
U všech pobytů je nástup do 10.00 hodin. Stravování začíná večeří a končí snídaní.

Vybavení

Areál tvoří 3 lázeňské domy (Šárka, Dalibor a Přemysl), které se nacházejí v borovém lesoparku. V budově, kde je přijímací kancelář se nachází v přízemí restaurace. Dále budova s  balneoprovozem, relaxačním bazénem a tělocvičnou. Kiosek se zastřešenou zahrádkou a restaurace se zahrádkou, kde se pořádají 3x týdně taneční zábavy s živou hudbou. Minigolf, půjčování kol a holí na Nordig walding, k dispozici i kadeřník, manikúra a pedikúra.

Počasí

Liberecký kraj

10°C Slabý déšť

×