800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyART AND DESING MIURA HOTEL

Designový hotel pro milovníky umění v srdci Beskyd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Designový hotel pro milovníky umění v srdci Beskyd.

Poloha

nový designový hotel se nachází v Čeladné, přímo v areálu 36-jamkového golfového hřiště Čeladná (každoroční dějiště golfového turnaje PGA Tour-Czech Open).

Vybavení

tento hotelový koncept nabízí nečekaná spojení designu, umění, golfu a přírody. Za to byl již několikrát vyznamenán různými architektonickými oceněními. Hotel disponuje 44 pokoji, restaurací s terasou, barem, 2 konferenčními místnostmi. Lyžárna. V hotelu se nacházejí umělecká díla od renomovaných umělců.

Ubytování

velmi moderní pokoje se sprchou/WC, sat. TV, psacím stolem, trezorem, telefonem a minibarem. Wi-fi zdarma. Jednolůžkové pokoje (A1A): na vyžádání. Dvoulůžkové pokoje (A2A): s pracovním koutem. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

volitelně snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech.

Děti

dětská postýlka: na vyžádání, rezervace v CK. Dětský koutek, dětské menu v restauraci.

Služby v ceně

při pobytu od 7 nocí 1x za pobyt masáž a káva s domácím zákuskem.

Bonus pro lyžaře

10% sleva na zapůjčení lyž.vybavení.

Info

parkování: v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

WELLNESS

wellness zóna s vodním a saunovým světem. Hydromasáže, vyhřívaná lehátka, Kneippův bazének, parní lázeň, různé druhy saun (bylinková, finská, solná), ledový déšť, sanárium, odpočinková místnost. Za poplatek: masáže.

ZIMNÍ INFO

Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 2 km areál Opálená nebo cca 15 km lyž. areál Pustevny Běžecká stopa: přímo před hotelem jsou 3 běž. stopy Půjčovna lyží: v hotelu Lyžařská škola: SUN Ski Board School Bílá Zimní tur. stezky: přímo od hotelu (mapy na recepci) Lyžárna: v hotelu

Počasí

Moravskoslezský kraj

17°C Jasno

×