Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Česká republika | Beskydy

ART AND DESING MIURA HOTEL

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Designový hotel pro milovníky umění v srdci Beskyd.

  Poloha

  nový designový hotel se nachází v Čeladné, přímo v areálu 36-jamkového golfového hřiště Čeladná (každoroční dějiště golfového turnaje PGA Tour-Czech Open).

  Vybavení

  tento hotelový koncept nabízí nečekaná spojení designu, umění, golfu a přírody. Za to byl již několikrát vyznamenán různými architektonickými oceněními. Hotel disponuje 44 pokoji, restaurací s terasou, barem, 2 konferenčními místnostmi. Lyžárna. V hotelu se nacházejí umělecká díla od renomovaných umělců.

  Ubytování

  velmi moderní pokoje se sprchou/WC, sat. TV, psacím stolem, trezorem, telefonem a minibarem. Wi-fi zdarma. Jednolůžkové pokoje (A1A): na vyžádání. Dvoulůžkové pokoje (A2A): s pracovním koutem. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

  Stravování

  volitelně snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech.

  Děti

  dětská postýlka: na vyžádání, rezervace v CK. Dětský koutek, dětské menu v restauraci.

  Služby v ceně

  při pobytu od 7 nocí 1x za pobyt masáž a káva s domácím zákuskem.

  Bonus pro lyžaře

  10% sleva na zapůjčení lyž.vybavení.

  Info

  parkování: v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

  WELLNESS

  wellness zóna s vodním a saunovým světem. Hydromasáže, vyhřívaná lehátka, Kneippův bazének, parní lázeň, různé druhy saun (bylinková, finská, solná), ledový déšť, sanárium, odpočinková místnost. Za poplatek: masáže.

  ZIMNÍ INFO

  Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 2 km areál Opálená nebo cca 15 km lyž. areál Pustevny Běžecká stopa: přímo před hotelem jsou 3 běž. stopy Půjčovna lyží: v hotelu Lyžařská škola: SUN Ski Board School Bílá Zimní tur. stezky: přímo od hotelu (mapy na recepci) Lyžárna: v hotelu