800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EROPLÁN - léto

Hotel se nachází v blízkosti vyhledávaného Valašského muzea v přírodě a pouhé dvě minuty chůze od letního koupaliště. Hotel je situován v blízkosti hor, které lákají k pěší turistice nebo projížďkám na horských kolech.
V zimním období pak uspokojí příznivce alpského i severského lyžování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v blízkosti vyhledávaného Valašského muzea v přírodě a pouhé dvě minuty chůze od letního koupaliště. Hotel je situován v blízkosti hor, které lákají k pěší turistice nebo projížďkám na horských kolech. V zimním období pak uspokojí příznivce alpského i severského lyžování.

Ubytování

luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny Sat TV, telefonem, WiFi připojením, ledničkou s minibarem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, směnárna, úschova lyží a kol, půjčovna kol, parkoviště s kamerovým zapezpečením. Součástí hotelu je plně klimatizované a technické kongresové centrum s možností konání školení, seminářů, kongresů, svateb a soukromých oslav. V blízkosti hotelu se nachází koupaliště, krytý plavecký bazén s tobogánem, minigolf, bowling, paintball,tenisové kurty a golfové hřiště.

Stravování

snídaně formou bufetu. Možnost rozšíření stravování v hotelové restauraci.

Služby (wellness)

relaxační wellness areál – infra, finská a parní sauna, whirlpool, možnost masáží včetně thajských.

Počasí

Moravskoslezský kraj

11°C Slabý déšť

×