800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EXCELSIOR - léto

Hotel & spa je situován v obci Horní Lomná uprostřed čisté přírody Moravskoslezských Beskyd. Místní jedinečné klima Vám umožní dokonale relaxovat a užít si dovolenou snů na čerstvém vzduchu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel & spa je situován v obci Horní Lomná uprostřed čisté přírody Moravskoslezských Beskyd. Místní jedinečné klima Vám umožní dokonale relaxovat a užít si dovolenou snů na čerstvém vzduchu.

Ubytování

hotel nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny Sat-TV a WiFi připojením. Pokoje jsou nekuřácké. V blízkosti hotelu se nacházejí nově vybudované chatky, které jsou vhodné pro rodinu s dětmi nebo 5člennou skupinu. Chatky disponují vlastním sociálním zařízením s rohovou hydromasážní vanou, v přízemí se nachází společenská místnost s krbem a manželskou postelí. Ve vrchním patře se nachází ložnice se třemi samostatnými lůžky. Útulnost dotváří interiér v horském stylu. Chatky jsou vybaveny LCD TV, elektrickým krbem a WiFi připojením zdarma. Chatky jsou nekuřácké.

Stravování

při ubytování v pokojích snídaně formou teplého a studeného rautu, možnost dokoupení polopenze.

Služby (wellness)

široká nabídka wellness procedur – orientálních a klasických masáží, zábalů, koupelí, beauty programů, pivních a vinných lázní, hydromasážní a balneoterapeutické koupele. Hosté mají rovněž možnost vyzkoušet vyzkoušet nejnovější kosmetické přístroje, které zlepšují nejen stav pokožky, ale také jejich zdraví. Hoteloví hosté mají vstup do vnitřního a venkovního bazénu, vířivé vany a finské sauny zdarma.

Počasí

Moravskoslezský kraj

8°C Polojasno

×