800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALIK - léto

Hotel je situován poblíž hotelů Spa hotel Lanterna **** a hotelu Horal *** a má ideální polohu pro pořádání turistických výšlapů a cyklo výletů do okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Služby (wellness)

8 Denní SUPER BALÍČEK zahrnuje: 7 x ubytování s polopenzí ve standardním pokoji, volný vstup do Wellness Horal, 60 min/os. projížďka na segway, 60 min/pokoj lanový park, 60 min/pokoj bowling, sleva na golf a kosmetiku, turistická mapa.

Popis

Dovolená v Čechách je vhodná i pro méně náročné klienty, kteří jsou sportovně založení. Příjemné zázemí turistům poskytne hotel Galik, který se nachází v přitažlivém rekreačním středisku Velké Karlovice. Pokud chcete poznat krásné moravskoslezské Beskydy, pak pobyt v hotelu Galik je pro Vás tou správnou volbou. K dispozici Vám bude například bowling, stolní tenis nebo sauna.

Poloha

hotel je situován poblíž hotelů Spa hotel Lanterna **** a hotelu Horal *** a má ideální polohu pro pořádání turistických výšlapů a cyklo výletů do okolí.

Vybavenost

recepce, restaurace, půjčovna a servis horských kol, úschovna lyží, dětský koutek, 2 bowlingové dráhy, kulečník, společenská místnost s TV, stolní tenis, stolní fotbal, sauna.

Ubytování


typ Classic – tří až pětilůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou jednoduše zařízeny, na pokojích se nachází umývadlo s teplou vodou. Velmi pěkné společné sociální zařízení je k dispozici na patře.
typ Standard plus – dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV.
Ve vybraných pokojích možnost ubytování se psy (cena 300 Kč/pes/den). V ceně poukazu není zahrnut ubytovací poplatek 15 Kč/os./den - povinný příplatek - platba hotově na recepci.

Stravování

snídaně formou švédského stolu.
Součástí hotelu je vyhledávaná restaurace Galik, která je známou a oblíbenou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni.

Počasí

Moravskoslezský kraj

13°C Jasno