800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HORAL - léto

Wellness golf country hotel Horal se nachází na okraji Velkých Karlovic v nádherném podhorském údolí obklopeném valašskými chaloupkami. Hotel je vzdálen cca 3,5 km od sesterského hotelu Spa hotel Lanterna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Služby (wellness)

4denní Wellness pobyt zahrnuje: 3 x ubytování ve 4* komplexu, 3 x snídaně formou bufetu, 3 x večeře formou studeného a teplého bufé, 40 min. relaxační masáž, bahenní zábal Rasul (30min) pro páry, neomezený vstup do Wellness Horal, denně saunové rituály (5 x denně), zapůjčení hůlek na nordic walking (+ mapa s turickými okruhy), animační programy (dle nabídky - především během víkendu)

RELAXAČNÍ NEDĚLE ZAHRNUJE: nedělní celodenní skipas do Ski areálu Razula vč. večerního lyžování, ubytování neděle-pondělí, snídaně bufetovou formou, neomezený vstup do L-Spa, neomezený vstup do Wellness Horal se saunovými rituály ( 6x denně),

Poloha

wellness golf country hotel Horal se nachází na okraji Velkých Karlovic v nádherném podhorském údolí obklopeném valašskými chaloupkami. Hotel je vzdálen cca 3,5 km od sesterského hotelu Spa hotel Lanterna.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar. U hotelu se nachází devítijamkové golfové hřiště, které v zimě slouží jako sjezdovka o délce 350 m s dětským vlekem, půjčovna segway, lanový park, sportovní hřiště pro tenis a míčové hry a „Kulíškova naučná stezka pro děti“.

Ubytování

je zajištěno ve 4 rezidencích s dvoulůžkovými pokoji a komfortními apartmány:
Rezidence A,B,C - typ standard: dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou zařízeny v horském stylu, vybaveny LCD TV, pracovním stolem, minibarem.
Rezidence E – typ standard de luxe: luxusní dvoulůžkový pokoj je vybaven LCD TV, pracovním stolem, minibarem a balkónem.
Rezidence E – typ Spa suite: nejluxusnější apartmá se stylovým obývacím pokojem, sedací soupravou, LED TV, domácím kinem s DVD, krbem a balkónem. WC je od koupelny odděleno samostatně.
Upozornění: v případě zakoupení jednolůžkového pokoje je účtován příplatek ve výši 50%.

Stravování


polopenze - snídaně formou švédského stolu, večeře formou buffé nebo servírovaného menu.
Součástí hotelu je stylová Valašská hospůdka s širokou nabídkou krajových i světových specialit v moderní gastronomické úpravě.
Polopenze v rámci wellness programů 1, 2 - snídaně formou bohatého švédského stolu, večeře formou teplého i studeného bufetu.

Počasí

Moravskoslezský kraj

10°C Jasno

×