800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HORIZONT RESORT

v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 524 m n.m. Výborné sněhové podmínky a dosažitelnost zimních sportovních areálů umožňují celoroční provoz resortu. Komfort nabídky doplňují blízké lázně a wellness studio. V roce 2011 byla dokončena kompletní rekonstrukce Horizont resortu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky - v okolí je možnost běžeckého lyžování. Sjezd - dětský lyžařský vlek u hotelu, další možnosti lyžování ve Ski areálu Pustevny, Ski areálu Bílá, Ski areálu Malenovice.

Parkování

v areálu resortu u každého ubytovacího objektu vč. chatek a bungalovů bez poplatku.

Poloha

v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 524 m n.m. Výborné sněhové podmínky a dosažitelnost  zimních sportovních areálů umožňují celoroční provoz resortu. Komfort nabídky doplňují blízké lázně a wellness studio. V roce 2011 byla dokončena kompletní rekonstrukce Horizont resortu.

Stravování

snídaně - výběrem z jídelního lístku. Na místě lze dokoupit obědy a večeře.  Specialitou resortu je napojení na vlastní farmu produkující bio hovězí maso plemene Highland. Toto maso je používáno v kuchyni restaurace k přípravě pokrmů domácí české kuchyně a vynikajících steaků a je možné si ho zakoupit i domů pro vlastní potřebu.

Ubytování

tři různé druhy ubytovacích zařízení - hotelové pokoje, šestilůžkové srubové chaty a čtyřlůžkové bungalovy. Hotel: samostatně stojící budova v rámci areálu Horizont resortu s vlastním parkovištěm přímo u hotelu. Recepce je umístěna mimo hotel, a to v budově restaurace vzdálené cca 50 m od hotelu. Pokoje jedno- , dvou- a třílůžkové se sprchou , WC, TV, Wi-Fi a minibarem. V suterénu hotelu se nachází herna (kulečník, biliár, stolní tenis, dětský koutek, dětské hrací automaty, sauna). Chaty: 11 kompletně rekonstruovaných šestilůžkových srubových chat - v přízemí obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem, koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice (1 lůžko). V patře se nacházejí dvě samostatné ložnice 3 a 2 lůžka). V ceně pobytu není zahrnuta skutečně spotřebovaná elektrická energie, která se platí na místě. Bungalovy: 6 zděných plně vybavených bungalovů - čtyřlůžkové s možností dvou přistýlek. Vstupní dveře do malé předsíně, z ní do obývacího pokoje se sedací soupravou a kuchyňským koutem. K obývacímu pokoji přiléhá koupelna a dva pokoje (vždy se dvěma lůžky). V ceně pobytu není zahrnuta spotřebovaná elektrická energie, která se platí na místě.

Vybavení

restaurace s vyhlídkovou terasou, konferenční sál pro 100 osob, salónek pro 30 osob, sauna, dětský koutek, malé fitcentrum, biliár, stolní tenis, venkovní vířivá vana.

Počasí

Moravskoslezský kraj

19°C Jasno

×