800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHORSKÝ HOTEL ČELADENKA - Luxusní pobyt pro dva

  • Wellness centrum
  • V blízkosti golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý areál hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR. Dobře dostupná je rovněž zcela nová cesta na Ostravici s možností návštěvy golfového hřiště Ostravice.

Popis

Resort horského hotelu Čeladenka se skládá z hlavní hotelové budovy, sedmi apartmánových domů, třech horských domů, hotelové recepce, klimatizované hotelové restaurace, lobby baru, kongresového centra, dětského koutku, dětského venkovního sportoviště, letní terasy, venkovního bazénu. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete programy wellness a relaxace. V hotelovém areálu se nachází ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex , matrace, polštáře a peřiny.


Domácí zvířata nejsou povolena a v celém resortu hotelu je zakázáno kouřit. Kouření je povoleno pouze ve venkovních prostorách k tomu určených.

Hotel přijímá platby v hotovosti nebo kreditní kartou.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hotelová restaurace, lobby bar, klimatizované kongresové centrum, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum "Lesní lázně", parkoviště.

Kongresové centrum

Kongresové centrum s celkovou kapacitou až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, WIFI připojení, DVD/CD přehrávač, flipchart tabule

Ubytování

Celková ubytovací kapacita resortu je 104 lůžek.

Hotel Čeladenka
Hlavní budova nabízí ubytování v pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.
Apartmánové domy /kapacita 28 lůžek/
Horské domy /kapacita 22 lůžek/

Upozornění: konkrétní rozdělení klientů na ubytování je plně v kompetenci hoteliéra

Hlavní budova hotelu má kapacitu 50 lůžek, nabízí hostům celkem 23 nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů se shodným designem, částečně s možností přistýlky. Každý pokoj je komfortně vybaven a disponuje vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, SAT-TV, telefonem, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon.

Nově postavené apartmánové domy jsou jednotlivě rozmístěny v prostoru hotelového resortu. Každý apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených dvoulůžkových pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, vysoušeč vlasů, hotelová kosmetika, SAT-TV, telefon, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Ubytování v apartmánových domech doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Tři nově postavené zděné domy v horském stylu. V každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů apartmánového typu a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, SAT-TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním.

Stravování

Gastronomie

Hotelová restaurace s kapacitou 68 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům moderní domácí a mezinárodní gastronomii v souladu s nejmodernějšími trendy, deserty a moučníky s doplňky molekulární kuchyně. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů s velkým důrazem na kávu a kávové speciality. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.

Stravování

Stravování dle výběru hosta formou snídaně, polopenze, plná penze nebo light all inclusive.
SNÍDANĚ: servírovaná nebo formou švédských stolů
POLOPENZE: servírovaná snídaně nebo formou švédských stolů a večeře formou výběru z denního menu
PLNÁ PENZE: servírovaná snídaně nebo formou švédských stolů, oběd výběrem ze 3 menu nebo nabídkový stůl, karafa s vodou, 0,1 dl vína/osoba, 0,3 l čepované pivo/osoba
LIGHT ALL INCLUSIVE: servírovaná snídaně nebo formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, servírovaný oběd výběrem ze 3 menu, odpolední dezert s kávou nebo čajem, servírovaná večeče výběrem ze 3 menu, v průběhu dne nealko nápoje, karafa s vodou a citrusy, ovocný nápoj. K obědu a večeři 0,3 l čepované pivo/osoba, 0,1 dl rozlévané víno/osoba

Náš názor

komfortní moderní a nově postavený ubytovací komplex vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou dovolenou.

Služby (wellness)

Lesní lázně

Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

Vstup do lesních lázní pouze v plavkách.


Počasí

Moravskoslezský kraj

3°C Převážně oblačno

×