800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHORSKÝ HOTEL SEPETNÁ

Hotel je součástí rekreačního centra Sepetná v obci Ostravice na úpatí Lysé hory (1 323 m n.m.), která patří k vyhledávaným místům Moravskoslezských Beskyd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – strojově upravovaná Lysohorská magistrála je ve vzdálenosti cca 2 km od hotelu. Sjezd – lyžařský areál na Čele (2 km), Ski areál Malenovice (8 km), Ski areál Bílá (cca 17 km). Možnost využití hotelového skibusu.

Parkování

u hotelu zdarma. Nutné sněhové řetězy.

Poloha

rodinný hotel je součástí rekreačního centra Sepetná v obci Ostravice na úpatí Lysé hory (1 323 m n.m.), v Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Stravování

polopenze – snídaně bufetovým způsobem, večeře formou teplého bufetu. V ceně silvestrovského pobytu je zahrnut silvestrovský večer 31.12. all inclusive - celovečerní raut, DJ (na Silvestra živá hudba), zdarma konzumace vybraných alkoholických nápojů po celý večer, láhev sektu na půlnoc, bylinková koupel dle výběru pro každou dospělou osobu (celotělová nebo dolních končetin). Program po dobu pobytu – posezení s muzikou a ochutnávka grilovaných specialit, animační program.
Program velikonočního pobytu all inclusive - večer s náladovou hudbou, karaokeparty, velikonoční zvyky a tradice, cimbálová muzika, pomlázka.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sprcha, WC, TV, balkon, Wi-Fi. Přistýlka je rozkládací gauč na úkor místa v pokoji, vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let. Čtyřlůžkové bungalovy cca 80 m nad hotelem Sepetná (2 ložničky v podkroví) s možností 2 přistýlek - sedací souprava v přízemí, sprcha, WC, TV, terasa, připojení na internet.

Vybavení

stylová Valašská Koliba, kulečník, stolní tenis, dětský koutek. Součástí hotelu je Relaxcentrum – samostatný objekt u hotelu, s kterým je spojen koridorem – krytý nerezový plavecký bazén 20 m dlouhý s tobogánem a atrakcemi - bublinková lavice, masážní chrlič, dětský bazének s vodní stěnou, vodní houpačka, whirlpool, parní kabina, sauna, solárium, bowling, tělocvična se dvěma kurty na badminton, perličkové koupele a masáže, spinningový sál, sportovní a golfový trenažér. V hotelu je výtah.

3000

Počasí

Moravskoslezský kraj

10°C Oblačno

×