800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MESIT - léto

Hotel je situován v chráněné krajinné oblasti Beskydy u přehrady Horní Bečva. Beskydy patří k nejkrásnějším českým horám, proto zde jistě prožijete klidnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků z krásné přírody a okolních oblastí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je situován v chráněné krajinné oblasti Beskydy u přehrady Horní Bečva. Beskydy patří k nejkrásnějším českým horám, proto zde jistě prožijete klidnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků z krásné přírody a okolních oblastí.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar, antukové a tenisové hřiště, šipky, stolní fotbal, stolní tenis, billiárd, pétanque, půjčovna kol a dalšího sportovního vybavení. V hotelu se nachází dětský koutek a venkovní dětské hřiště. WiFi připojení v ceně poukazu.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje a apartmány jsou vybaveny Sat TV, lednicí, vlastním sociálním zařízením. Hotel je bezbariérový a nekuřácký.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou rautu v hotelové restauraci. Další občerstvení během dne je možno zakoupit v denním baru nebo v letní zahrádce.

Služby (wellness)

relaxační wellness areál nabízí saunu, whirlpool a disponuje širokou škálou masáží a zábalů, dále pedikúru a manikúru. Hotelovým hostům je volně k dispozici krytý bazén o rozměrech 5 x 8m se stálou teplotou min. 28°C.

Počasí

Moravskoslezský kraj

15°C Dešťové přeháňky

×