800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIURA - léto

Moderní nadčasový nově vystavěný Spa hotel se nalézá přímo v centru Beskyd, s výhledem na okolní vrcholy a také na 36 jamkové golfové hřiště. Jeho velkým plusem je osobní přístup všech pracovníků hotelu, kteří Váš pobyt dokážou mile zpříjemnit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní nadčasový nově vystavěný Spa hotel se nalézá přímo v centru Beskyd, s výhledem na okolní vrcholy a také na 36 jamkové golfové hřiště. Jeho velkým plusem je osobní přístup všech pracovníků hotelu, kteří Váš pobyt dokážou mile zpříjemnit.

Ubytování

moderní dvoulůžkové pokoje a apartmány jsou vybaveny s důrazem na každý detail. Všechny pokoje jsou situovány na jižní stranu, aby byl zajištěn nádherný výhled. Samozřejmostí je Wi-Fi na pokoji, 42“ LCD SAT TV s vestavěným budíkem a hodinami, kvalitně zásobený minibar a bezbariérový přístup do všech prostor hotelu.

Stravování

vlastní. Možnost stravování v místní vyhlášené restauraci.

Služby (wellness)

Služby: Miura Spa Vám nabízí vodní část wellnes (vnitřní relaxační bazén s hydromasáží, vyhřívaná lůžka, Kneippův chodník, terasa), saunovou část (bylinková lázeň, solární lázeň, pára, sanarium, finská sauna, polévací vědro, ledový déšť, sněhový ráj), relax room (odpočinek na vodních matracích, levitační vana, 2 masážní místnosti) a privátní část lázní s lahví šampaňského (relaxační bazén s hydromasáží, finská sauna, sprcha, privátní minibar). Dále hotel nabízí restauraci, lobby bar, konferenční místnosti, úschovnu a půjčovnu golfového vybavení, půjčovnu horských kol, zázemí pro děti a shuttle bus. Mezi oblíbené služby se řadí také čistič bot, lékař (na vyžádání), parkování (zdarma), praní prádla.

Sport a zábava

vlastní hotelový heliport nabízí vyhlídkové lety vrtulníky pro 3-4 osoby, další přelety a služby na přání. Půjčovna a úschovna golfového vybavení, půjčovna a úschovna kol včetně kol pro děti, v zimním období půjčovna a úschovna sjezdových lyží a běžek.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

×