800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ODRA - Wellness pobyt

Hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd, v obci Ostravice. Celá tato oblast je protkána množstvím turistických stezek a největším skvostem a chloubou jsou unikátní dřevěné stavby.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je situován v obci Ostravice, jež patří k vyhledávaným výletním cílům díky množství turistických stezek, největší místní chloubou jsou unikátní dřevěné stavby, zejména Bezručův Srub, který se nachází v části Hamrovice.

Popis

Chcete letos vyměnit dovolenou u moře za báječný tuzemský pobyt? Skvělým tipem pro turisty všech věkových skupin je dovolená v Beskydech, kterou prožijete v moderně vybaveném hotelu Odra v obci Ostravice.
Beskydy Vám nabídnou množství turistických stezek, po nichž se můžete vydat za tamní turistickou atrakcí, unikátními dřevěnými stavbami. Pěší procházky můžete zkombinovat s pobytem. K dispozici Vám budou blahodárné procedury, např. parní bylinná lázeň, sauna (hned několik druhů), elektroléčba nebo parafínové obklady.

Vybavenost

v hotelu se nachází recepce, denní a noční bar, restaurace, terasa.
Součástí hotelu je kulečník, minigolf, ruské kuželky a venkovní stolní tenis, půjčovna skútrů, krytá střelnice, dětské hřiště. Možnost zapůjčení stolních her.

Ubytování

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny Sat-TV, centrálním videem a rádiem.

Stravování

Polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem z menu
Stravování je zajištěno v hotelové restauraci..

Služby (wellness)

hotel disponuje rozsáhlým relaxačním zázemím – podvodní masáže, vířivky pro horní a dolní končetiny, perličkové a hydromasážní vany, lymfodrenáže, parafínové obklady, klasické masáže, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, fitness centrum, bazén s vířivkou, protiproudem a masážními tryskami, finská sauna, bio sauna, sauna s krbem na dřevo, suchá sauna, venkovní bazén s vířivkou, bylinná parní lázeň, solná a eukalyptová parní lázeň, solná odpočívárna, tepidárium, zážitkové sprchové boxy, hydromasážní whirlpool.

Počasí

Moravskoslezský kraj

13°C Převážně oblačno

×