800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OVEČKA

Útulný penzion leží v Těšínských Beskydech na úpatí hory Čantoryje v Nýdku. Penzion se nachází v blízkosti nýdeckých skokanských můstků, kde mimo jiné působil na počátku své úspěšné kariéry olympijský vítěz Jiří Raška.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Chcete lépe poznat Česko a láká Vás dovolená na horách? Nabízíme Vám relaxační pobyt v příjemném a útulném penzionu Ovečka, který se nachází v Těšínských Beskydech, v blízkosti známých nýdeckých skokanských můstků. Beskydy jsou horami plnými přírodních krás, které můžete poznat třeba během pěších procházek. V rámci wellness pobytu lze vyzkoušet blahodárné účinky finské sauny, vířivou vanu nebo masážní sprchu.

Poloha

netradiční designový penzion s rodinnou atmosférou se nachází v těsné blízkosti národní přírodní rezervace Čantoryje.
Penzion je svou polohou a vybavením ideálním místem pro rodiny s dětmi, romantické pobyty, turisticky zaměřenou klientelu a firemní akce. Prostory penzionu jsou bezbariérové se zabudovaným výtahem.
Penzion je unikátní nejen svou vlastní vyhlídkou, ale zejména jedinečným stylem – vše v duchu OVEČKY.

Vybavenost

v penzionu se nachází recepce, školící místnost s krbem a terasou, privátní wellness, dětský park a exteriérová posilovna, půjčovna kol, elektrokol a segway.
Pro klienty připravujeme venkovní posezení s grilem, salaš s domácími zvířaty. Součástí penzionu je restaurace s formankou s celkovou kapacitou 40 osob.

Ubytování

2lůžkové standardní pokoje s možností až 2 přistýlek, 2lůžkový pokoj LUX s vanou ve tvaru srdce situovanou přímo v pokoji s vlastní vyhlídkou.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Sat - LCD TV. WiFi připojení v ceně poukazu.

Stravování

snídaně – formou bufetu.
Za příplatek možnost rozšíření stravování na polopenzi či plnou penzi (česká kuchyně).
Součástí penzionu je restaurace s formankou s celkovou kapacitou 40 osob. Na restauraci navazuje venkovní terasa, při jejímž využití se celková kapacita navýší o 20 míst. Restaurace s českou kuchyní slouží nejen hostům v průběhu jejich pobytu, ale je ideálním místem k pořádání nejrůznějších akcí - svatby a oslavy, narozeniny a životní jubilea, firemní školení a večírky.

Služby (wellness)

hotel je kompletně vybaven i pro rodiny s malými dětmi, klientům je k dispozici dětská postýlka, přebalovací pult, chůvičky, ohřívače dětských lahví, vanička, varná konvice.

Počasí

Moravskoslezský kraj

8°C Převážně oblačno

×