800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION SLUNÍČKO

V krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 550 m n. m. Penzion Sluníčko se v roce 2011 umístil mezi TOP 10 penzionů v České republice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky - strojově upravovaná Lysohorská magistrála je ve vzdálenosti cca 2 km od penzionu. Sjezd - lyžařský areál na Čele (2 km), Ski areál Malenovice (8 km), Ski areál Bílá (cca 17 km).

Parkování

u penzionu zdarma. Nutné sněhové řetězy.

Poloha

v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 550 m n.m. V soutěži o penzion roku se Penzion Sluníčko umístil na 2. místě v České republice.

Stravování

polopenze - snídaně bufetovým způsobem, večeře formou teplého bufetu. V ceně silvestrovského pobytu je zahrnut silvestrovský večer 31.12. - slavnostní večeře, 2. večeře, tanečně hudební večer, láhev sektu na přípitek, ohňostroj, animační program, welcome drink s pohoštěním, wellness centrum - whirlpool, infra kabina, vyhřívaná lehátka (1 hod./pokoj/pobyt), dáreček na pokoji. Program velikonočního pobytu - disco party, velikonoční zvyky a tradice, živá hudba a pomlázka, welcome drink s pohoštěním, privátní wellness.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek, rodinné pokoje DELUX se 2 ložnicemi. Na všech pokojích je sprcha nebo vana, WC, LCD s DVD a rádiem, Wi-Fi, minibar, fén, trezor, telefon, župan. Přistýlka je pohovka vhodná pro 1 osobu nebo 2 děti do 12 let. Na vyžádání pokoje LUX s vířivou vanou nebo vanou. Ubytovací prostory se nacházejí ve 3 samostatných patrech s výtahem.

Vybavení

stylová sluníčková restaurace s kouzelným výhledem, nové privátní wellness s whirlpoolem, infra kabina s mořským klima a vyhřívaným tepidáriem, široká nabídka masáží a procedur, dětský koutek. Penzion je součástí rekreačního centra Sepetná, ke kterému patří Relaxcentrum (1 km) s krytým bazénem s tobogánem, parní kabinou, perličkovými lázněmi, masážemi, saunou, soláriem, bowlingem, spinningem, tělocvičnou s dvěma badmintonovými kurty.

Počasí

Moravskoslezský kraj

16°C Jasno

×