800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POD KYČMOLEM - léto

  • Hotel se nachází v malém městečku Horní Lomná
  • Wellness v hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento nově otevřený wellness hotel leží v klidné části Těšínských Beskyd v malém městečku Horní Lomná, které se nalézá na pomezí Slovenska a Polska.

Ubytování

hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou nadstandardně vybaveny. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, LCD televizorem se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a trezorem. WIFI připojení k internetu (zdarma).

Vybavení

recepce, restaurace, bar, konferenční prostory, billiárd, možnost zapůjčení horských kol.

Stravování

vlastní. Možnost stravování v místní restauraci.

Služby (wellness)

můžete využít široké nabídky wellness a beauty služeb (bazén s whirlpool, finská sauna, parní bylinková sauna a biosauna, Kneippův chodník), lázně, kosmetiky, manikúry, pedikúry, pro milovníky aktivnějšího pohybu nabízíme dobře vybavené hotelové fitness nebo bowling.

Zajímavosti a informace

CENOVÝ HIT I ZAHRNUJE (6 dní / 5 nocí): 5 x snídaně formou bohatých švédských stolů, 5 x ubytování v komfortním dvoulůžkovém pokoji s výhledem na les, 5 x večeře ze dvou chodů, denně tři nová menu – podáváno od 17:00 do 20:00 (při více než 20 osobách se podává raut), Welcome drink – pivo Lomňan z hotelového minipivovaru pro dospělé, ovocný džus pro děti, Beauty služby – bylinková regenerační koupel v dřevěných kádích pro 2 osoby, neomezený vstup do hotelového bazénu, do vířivky, do saun (finská, parní bylinková, biosauna), do fitcentra a Kneippova chodníku, ručníky, župan a přezůvky, Bowling - 1h, internet v celém hotelu (Wi-Fi), parkoviště u hotelu

Počasí

Moravskoslezský kraj

17°C Jasno

×