800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RÁZTOKA

V krásném údolí Moravskoslezských Beskyd v obci Trojanovice, pod horou Radhošť, na níž údajně sídlil pohanský bůh Radegast, cca 500 od sedačkové lanovky na Pustevny (1 018 m n.m.).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – ideální podmínky pro běžecké lyžování, k nejvyhledávanějším trasám patří hřebenovka směrem na Radhošť (1 129 m n.m.). Sjezd – lyžařský areál Ski Pustevny – 7 vleků, technické zasněžování, spodní stanice sedačkové lanovky na Pustevny 500 m od hotelu.

Parkování

u hotelu na hlídaném parkovišti za poplatek 50,- Kč/den.

Poloha

v krásném údolí Moravskoslezských Beskyd v obci Trojanovice, pod horou Radhošť, na níž údajně sídlil pohanský bůh Radegast, cca 500 od sedačkové lanovky na Pustevny (1 018 m n.m.).

Hotel program

ZIMNÍ POBYTOVÝ BALÍČEK - 5 nocí
ubytování s polopenzí, 1x vířivka nebo parní bylinná lázeň, 1 hodina biliár (na pokoj), 10% sleva na skipas v areálu Skialpin na Pustevnách, stolní tenis, parkovné, místní poplatek.
ZIMNÍ POBYTOVÝ BALÍČEK - 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x vířivka nebo parní bylinná lázeň, 10% sleva na skipas v areálu Skialpin na Pustevnách, stolní tenis, parkovné, místní poplatek.

Stravování

snídaně – bufetovým způsobem. V ceně pobytu je zahrnut příplatek na silvestrovskou večeři s programem.
V období 03.01. - 30.03. možnost zakoupení zimních pobytových balíčků s polopenzí.

Ubytování

jedno- a dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV, SAT, telefon, minibar, připojení na internet. Čtyřlůžkový rodinný pokoj na vyžádání.

Vybavení

restaurace, hotelové bistro, kongresový bar, bowling bar - 2 dráhy, kulečník, šipky, nové wellness centrum - vířivka, sauna, solárium, Rolletic masážní stroj, bylinná parní lázeň, Ballance přístroj na lymfatickou masáž, půjčovna lyží a Ski servis. V hotelu je výtah.

6000

Počasí

×