800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPA HOTEL LANTERNA - léto

Patří do resortu Valachy a je zasazen do údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Je ideálním místem pro relaxaci, rodinnou dovolenou, sportovní pobyt či příjemný odpočinek. Tato čistá příroda Vás totiž zbaví každého stresu!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Pokud rádi trávíte dovolenou v našich horách, líbit se Vám bude v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Perfektní zázemí turistům poskytuje Spa Hotel Lanterna, který je součástí resortu Valachy a najdete jej v malebném údolí Velkých Karlovic. Dovolená je skvělou volbou pro výletníky, kteří si chtějí užít wellness pobyt v nádherném prostředí. Hostům hotelu nově slouží termální bazény s plaveckou dráhou či kardio fitness. Jakmile si protáhnete unavená těla, odpočinout si můžete v restauraci s úžasným výhledem na přírodní scenérii Beskyd.

Poloha

hotel patří do Resortu Valachy a je zasazen do údolí Velkých Karlovic v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Hotel je ideálním místem pro relaxaci, rodinnou dovolenou, sportovní pobyt či příjemný odpočinek.

Ubytování

Typ Standard - dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybaveny LCD TV, minibarem a WiFi připojením.
Typ Suite - moderní dvoulůžkové apartmány s možností jedné přistýlky jsou vybaveny LCD TV, minibarem a WiFi připojením.
Typ Suite spa – luxusní apartmánové ubytování disponuje vířivou vanou, espressem a špičkovou audio/video technikou. Jeden z apartmánů Suite Spa je vybaven vlastní infra saunou.

Vybavení

recepce, dvě restaurace, Coctail bar s výběrem z více než 200 druhů míchaných drinků.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře formou bufé. Součástí hotelu je zážitková restaurace Vyhlídka s dokonalým výhledem na scenérie Beskyd, nabízející gastronomii na nejvyšší úrovni formou degustačních menu.

Služby (wellness)

k hotelu náleží L-Spa relaxační centrum (krytý bazén, saunový svět, tři masérny, příjemná ochlazovací terasa, whirlpool bazén, infra červená kabina; k dispozici je i Beauty salon pro ženy i muže).
Ubytovaní hosté mohou čerpat také neomezený vstup do relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény v blízkém hotelu Horal a animační programy, organizované zejména o víkendech.

Počasí

Moravskoslezský kraj

10°C Jasno

×