800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VITALITY

Nový hotel v centru Vendryně odráží nejmodernější trendy, ojedinělý design a intimní atmosféru. Aktivní i pasivní relaxace v podhůří Beskyd je to pravé pro zastavení se a načerpání nových sil.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

čtyřhvězdičkový hotel se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Poskytuje špičkové zázemí pro aktivní trávení volného času a relaxaci jak firmám, tak i rodinám s dětmi.

Popis

Také dovolená v Čechách Vám dokáže nabídnout komfortní pobyt v trendy hotelu s nadčasovým designem. Stačí se vypravit do nádherných moravských hor Beskydy, kde byl vybudován hotel v centru Vendryně. Připraveny jsou pro Vás kvalitní wellness služby a celá řada pohybových aktivit. Využít můžete například golfové hřiště nebo si zajezdit na koni či kolech. Pokud s sebou vezmete děti, můžete s nimi navštívit výbornou cukrárnu nebo venkovní dětský ráj s různými atrakcemi.

Ubytování

Hotel Vitality nabízí komfortní ubytování ve 44 prostorných pokojích s kapacitou 84 lůžek s možností přistýlek. Veškeré pokoje i prostory hotelu jsou bezbariérové a nekuřácké. Parkovat je možné přímo před hotelem či v hotelové garáži.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
V restauraci Moderna, která je součástí hotelu, jsou podávány mezinárodní a moderní domácí pokrmy, gurmánské zážitky jsou umocněny deserty a zmrzlinami vyrobenými ve vlastní cukrárně Café Maryša. Pro neformální setkání je možné využít vinárnu a lobby bar.

Sport a zábava

velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel mezi výjimečné ve své kategorii 4* hotelů a to nejen díky sportovnímu areálu Vitality, který je propojen s hotelem nadzemním průchodem. Dominantou areálu je profesionální tenisové zázemí - tenisová hala se 4 kurty s povrchem Rebound Ace, 6 venkovních kurtů, profesionální servis a vybavení pro sportovce všech věkových kategorií. Sportovně založené klientele jsou k dispozici další možnosti indoor / outdoor aktivit - badminton, plážový volejbal, bowling, minigolf, stolní tenis, fitcentrum či venkovní dětský ráj. Nabídku doplňuje blízký jezdecký areál Vitality s moderní krytou částí (4 km od hotelu) aj.

Služby (wellness)

hotel disponuje unikátním dvoupatrovým wellness se střešním whirlpool zasazeným na zatravněné střeše a jedinečným Aqua barem – jediným barem, který najdete pod vodou. Samozřejmostí je víceúčelový bazén s atrakcemi (16,5 x 8 m), samostatný whirlpool a nabídka spa procedur (inhalační solná lázeň, ledová studna, Kneippovy lázně, aroma parní lázeň, klasická finská sauna, laconium, masážní a zážitkové sprchy, tepidárium, bylinková lázeň). Milovníkům wellness a relaxace je určena široká nabídka masáží a rituálů Pure Fiji, k dokonalému soukromí slouží privátní wellness.Možnost posezení v hotelové restauraci Moderna, cukrárně Café Maryša, lobby baru, aqua baru, vitální restauraci a pizzerii. Součástí komplexu je sportovní areál Vitality, který hostům poskytuje možnost zahrát si badminton, plážový volejbal, bowling, minigolf, stolní tenis. Nachází se zde také fitcentrum, skákací boty, segway, venkovní dětský ráj a v blízkém okolí je golfové hřiště, možnost jízdy na koni, lyžování, jízdy na kole či pěší turistiky.

Počasí

Moravskoslezský kraj

12°C Skoro jasno

×