800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyWELLNESS HOTEL BAHENEC

Hotel se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodném pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

sjezd - vlastní lyžařský vlek POMA se sjezdovkou 800 m.

Parkování

u hotelu bez poplatku.

Poloha

hotel se nachází ve Slezských Beskydech v nadmořské výšce 840 m cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu, vhodném pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

Hotel program

REKREAČNÍ POBYT
pokoje bez označení, 5 nocí (neděle - pátek), zahrnuje ubytování, polopenzi, 1x BBB pivní proceduru pro 2 osoby (v případě 2 dospělých osob na jednom pokoji na pevném lůžku), neomezený vstup do vnitřního bazénu.
POBYTOVÉ BALÍČKY BBB
"Pivní lázně BBB Bahenec " patří do skupiny Bier Bottich Bad, nejstarší a největší celoevropské sítě pivních lázní chráněných patenty a užitnými vzory. Jedná se o výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, z kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny.
BALÍČEK SPA SENIOR
pokoje ozn. TYP A, 4 noci (pondělí - pátek), zahrnuje ubytování, plnou penzi (stravování začíná obědem a končí snídaní), Originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámovou lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální mléčnou lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut mléčená lázeň, 30 minut ve slámové posteli), Originální pivní masáž nohou (20 minut perličková pivní masáž nohou včetně občerstvení), saunu v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.

BALÍČEK RELAX SENIOR
pokoje ozn. TYP B, 2 noci (středa - pátek), zahrnuje ubytování, plnou penzi (stravování začíná obědem a končí snídaní), Originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámovou lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), saunu v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Pobyt je určen pro zákazníky od 55 let (při pobytu 2 osob na pokoji platí omezení věku pouze pro 1 osobu). Kádě pro 2 osoby.
BALÍČEK RELAX
pokoje ozn. TYP C, 2 noci (pátek - neděle), zahrnuje ubytování, polopenzi (stravování začíná večeří a končí snídaní), Originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), Originální slámovou lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli), saunu v rámci procedury, vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, župan na pokoji, uvítací drink u večeře. Kádě pro 2 osoby.

Stravování

polopenze - snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr ze 4 jídel (polévka, salát bar, hlavní jídlo, moučník). Balíčky pro seniory jsou s plnou penzí.

Ubytování

dvou- a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, TV, Wi-Fi, župan pro dospělé osoby.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace s velkým dětským koutkem, salónek pro školení, wellness s vnitřním bazénem o teplotě 32°C (8 x 4 m), finskou saunou a procedurami SPA BBB - pivní, slámové a mléčné procedury s léčivými účinky, Koliba s posezením u krbu. Výtah není k dispozici.

Počasí

Moravskoslezský kraj

13°C Jasno

×