800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZLATÝ OREL

Hotel se nachází v obci Ostravice v centru Chráněné krajinné oblasti Beskydy, uprostřed nedotčené přírody. Hotel Zlatý Orel byl postaven v 19. století jako lovecký zámeček barona A.M. Rothschilda, majitele vítkovického horního hutního těžířství, dnes Vítkovice Machinery Group. V roce 1993 koupila zámeček soukromá firma a přestavěla ho na hotel. Resort Zlatý Orel je klidný rodinný hotel ležící uprostřed rozlehlé zahrady s nádherným výhledem do okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

hotel se nachází v obci Ostravice v centru Chráněné krajinné oblasti Beskydy, uprostřed nedotčené přírody. Hotel Zlatý Orel byl postaven v 19. století jako lovecký zámeček barona A.M. Rothschilda, majitele vítkovického horního hutního těžířství, dnes Vítkovice Machinery Group. V roce 1993 koupila zámeček soukromá firma a přestavěla ho na hotel. Resort Zlatý Orel je klidný rodinný hotel ležící uprostřed rozlehlé zahrady s nádherným výhledem do okolí.

Vybavenost

recepce, restaurace s krbem a jedinečnou vinotékou v původních prostorách, terasa, klimatizovaný salonek Seminář pro 40 osob s dobovými kachlovými kamny, malý kuřácký salonek Rothschild s biliárem, v historické Vile I, která je propojena se zahradou, je pro hosty k dispozici privátní wellness zóna: whirlpool bazén a finská sauna s ochlazovací terasou, čajový bar s lehátky, masérna s krbem, kde si můžete dopřát dokonalé masáže zdravotních terapeutů,unikátní ŠUNGITOVÁ JESKYNĚ

Ubytování

hotel disponuje kapacitou 20 pokojů v kategoriích Standard, De luxe a Apartmá.
3 samostatné budovy hotelu jsou propojeny historickým tunelem.

Stravování

snídaně formou bufetu.
Součástí hotelu je vinotéka, která se nachází v původních prostorách a nabízí velký výběr především přívlastkových moravských vín. Ve vinotéce jsou však zastoupena i vína z Rotschildových vinic ve Francii a Chile.

Služby (wellness)

zámek nabízí širokou škálu vyžití, jakou jsou lázeňské a wellness pobyty, romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference či samotné obědy, večeře a letní pikniky.
V rámci wellness mohou klienti využít whirlpool, finskou saunu s terasou, masérnu s krbem a výhledem na horu Smrk či denní lázně.
Od roku 2013 byla v hotelu exkluzivně uvedena do provozu první šungitová jeskyně, kde klienti mohou využít komplexní šungitovou terapii.

Počasí

Moravskoslezský kraj

10°C Jasno

×