800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHORSKÝ HOTEL VIDLY

Hodnocení:
0
z 10 na základě 1 recenze
Horský hotel Vidly leží na severním úpatí hory Praděd (1 491 m n.m.) - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly je jednou z nejvýše položených obcí ČR s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. V blízkosti (6 km) jsou vyhledávané klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky - v okolí je možnost běžeckého lyžování. Sjezd - u hotelu vlastní 250 m dlouhý lyžařský vlek s osvětlením a večerním lyžováním, další možnosti v lyžařském areálu Praděd - Ovčárna (cca 13 km), Malá Morávka - Karlov (cca 14 km), lyžařský areál Filipovice se sedačkovou lanovkou (10 km).

Parkování

u hotelu zdarma.

Poloha

horský hotel Vidly leží na severním úpatí hory Praděd (1 491 m n.m.) - nejvyšší hory v pohoří Hrubý Jeseník. Osada Vidly je jednou z nejvýše položených obcí ČR s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. V blízkosti (6 km) jsou vyhledávané klimatické lázně Karlova Studánka s léčebnými prameny se zaměřením na dýchací ústrojí.

Hotel program

POBYTY PRO SENIORY (od 55 let, pokoje ozn. SEN), 5 nocí (neděle - pátek), polopenze, 2x hodina whirlpool, 1x masáž zad, ovoce na pokoji v den příjezdu

Stravování

polopenze - snídaně a večeře bufetovým způsobem. V ceně vánočního pobytu je zahrnuta slavnostní štědrovečerní večeře. V ceně silvestrovského pobytu je silvestrovská oslava s rautem a hudbou. V době vánočních svátků probíhají v hotelu animační programy.

Ubytování

dvou- až čtyřlůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, sprcha, WC, TV, zdarma Wi-Fi.

Vybavení

restaurace s krbem a barem s dřevěnou galerií (Wi-Fi, TV), sluneční terasa, salonek pro 20 osob, vinárna s vinotékou a barem pro 25 osob, dětský koutek, wellness - finská sauna, parní sauna, venkovní whirlpool, masáže klasické, lávovými kameny, ájuverdská olejová masáž, medová masáž, baňkování. Výtah není k dispozici.

Recenze

0
13. únor 2013 / Dominika Nováková

Horský hotel

Celkový dojem skvělý, velmi ráda hotel znovu navštívím.

Celá recenze >

Počasí

Moravskoslezský kraj

9°C Skoro jasno

×