800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTELOVÝ KOMPLEX AVALANCHE

Hodnocení:
6,2
z 10 na základě 3 recenzí
Nově postavený hotelový komplex v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice, cca 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1 491 m n.m.).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

Ski areál Avalanche 500 m od hotelu - 2x čtyřsedačka (dojezd 1 000 až 2 000 m), večerní lyžování, ski škola pro děti i dospělé, poma "Vydra" - nástupiště 200 m od hotelu, dětský vlek - sjezd přímo v areálu hotelu. Běžky - přímo u hotelu je možné se připojit na Jesenickou magistrálu, v okolí až 250 km běžkařských tratí. Další možnosti Karlov - Malá Morávka (750 - 900 m n.m.) cca 10 vleků, lyžařské centrum Praděd (1 491 m n.m.) - 7 vleků.

Parkování

na parkovišti v hotelovém areálu zdarma.

Poloha

nově postavený hotelový komplex Avalanche se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, u obce Dolní Moravice, cca 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1 491 m n.m.). V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací, jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře a pro milovníky turistiky a cykloturistiky.

Stravování

polopenze – snídaně i večeře bufetovým způsobem. V ceně silvestrovského pobytu je bohatý raut a program.

Ubytování

v budově hotelu, samostatných penzionech a v nově postavených apartmánových domcích - samostatných dvoupodlažních budovách.
Hotel: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sprcha nebo vana, WC, TV, připojení na internet.
Penzion: v přízemí tři samostatné dvoulůžkové pokoje s 2 přistýlkami, v horním patře jeden dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami (rozkládací gauč). Na všech pokojích je sprcha nebo vana, WC, TV.
Apartmánový domek: v přízemí: 2x dvoulůžkový pokoj, sprcha, WC, TV - pokoje označeny 2+0 AP NO. 1x dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem, sprcha, WC, TV - pokoj označen 2+0 AP KU. Každý pokoj má samostatný vchod, pokoje nejsou propojené (nejsou průchozí). V patře: 1x propojený (průchozí pokoj) 2+2, vana, WC, TV - vhodný pro rodiny s dětmi (1. pokoj dvoulůžko, 2. pokoj rozkládací gauč pro dva) - pokoj označen 2+2 AP NO. 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha, WC, TV - pokoj označen 2+0 AP NO. Každý pokoj má samostatný vchod.

Upozornění

pobyt v hotelu je možný se psem pouze malé rasy. Pes velké rasy je možný v penzionech nebo apartmánových domcích.

Vybavení

v hotelovém komplexu je restaurace, bar, krbárna, 9 konferenčních místností, vnitřní bazén, fitness, sauna, infrasauna, vířivky, bowling, biliár, šipky, stolní tenis, úschovna a půjčovna kol a lyží, dětský koutek, možnost objednání masáží aj. V areálu se nachází stylový vinný sklep s posezením a degustací moravských i světových vín nejrůznějších značek (otevírací doba dle počtu ubytovaných osob).

Recenze

8,5
8. srpen 2014 / Petra Nováková

Neurazí za ty peníze

Přijatelná cena za celkový zážitek

Celá recenze >
4,7
27. listopad 2012 / Zdenka Truneckova

Nejhorsi voucher

Hruza,chteli jsme odjet.Fotky na vouchru a realita je jina,lituju kdo jede do Lazenskeho domu.

Celá recenze >
5,5
15. červen 2012 / Lidmila Vacková

Běs a hrůza

NEJHORŠI , a to vše za podpory evropské unie, ale asi to nikdo nekontroluje.Možná pro firemní…

Celá recenze >

Počasí

×