800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NEPTUN

V atraktivní rekreační oblasti Hrubého Jeseníku ve středisku Malá Morávka, poblíž lázní Karlova Studánka, 8 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1 491 m n.m.).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – v okolí jsou ideální běžecké okruhy a upravované tratě. Sjezd – cca 100 m od hotelu vlastní lyžařský vlek vhodný pro děti a méně zdatné lyžaře. Další možnosti v Karlově (2 km) a v lyžařském středisku Praděd – Ovčárna (15 km).

Parkování

u hotelu zdarma, omezeně v garáži za poplatek - garáž nutno objednat předem.

Poloha

v atraktivní rekreační oblasti Hrubého Jeseníku ve středisku Malá Morávka, poblíž lázní Karlova Studánka, vzdušnou čarou 8 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1 491 m n.m.).

Stravování

polopenze – snídaně bufetovým způsobem, večeře výběr ze dvou až tří hotových jídel. Obědy je možné vybírat z jídelního lístku. Příplatek za silvestrovské pohoštění a program se hradí na místě ve výši 1 000,- Kč/dospělá osoba, 500,- Kč/dítě.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka je vysouvací lůžko na úkor místa v pokoji), sprcha, WC, TV, balkon. Čtyřlůžkové rodinné pokoje (studia), sprcha, WC, TV (2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní). Pokoje jsou nově zrekonstruovány.

Vybavení

restaurace, denní bar, TV ve společenské místnosti, prostory pro konference, školení a jiné hromadné akce, herna pro děti, nově zrekonstruovaná sauna s ochlazovacím bazénem, tělocvična, kulečník, stolní tenis, posilovna, Wi-Fi zdarma.

Počasí

×