800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OVČÁRNA POD PRADĚDEM

Mezi nejvyšší horou Jeseníků Pradědem (1 492 m n.m.) a skalním útvarem Petrovými kameny (1 438 m n.m.), v nadmořské výšce 1 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Fakultativně

doplatek na polopenzi formou bufetu. V případě objednání polopenze nebo plné penze je v neděli strava podávána servírovanou formou. Na místě se hradí příplatek za štědrovečerní večeří 500,- Kč/dospělá osoba, 250,- Kč/dítě.

Lyžování

běžky – Ovčárna je křižovatkou běžeckých tratí, spojujících nejznámější místa Jeseníků - Praděd, Petrovy kameny, Skřítek a Červenohorské sedlo. Sjezd - 6 lyžařských vleků v celkové délce 6 km, 7 sjezdovek, nejdelší sjezdovka 900 m.

Parkování

zajištěno za poplatek na odstavné ploše u hotelu. V případě vyčerpání kapacity parkovacích míst u hotelu je parkování zajištěno na odstavné ploše Točna Ovčárna (150 m od hotelu, za poplatek). První výjezd je v 07:00 hodin, další v každou celou hodinu, poslední výjezd na Ovčárnu je v 17:00 hodin.

Poloha

mezi nejvyšší horou Jeseníků Pradědem (1 492 m n.m.) a skalním útvarem Petrovými kameny (1 438 m n.m.), v nadmořské výšce 1 300 m.

Stravování

snídaně – formou bufetu.

Ubytování

jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, připojení na internet za poplatek, telefon, lednička. Přistýlka na vyžádání.

Vybavení

restaurace, jídelna, dětský koutek, wellness centrum - fitness, spinning, běžecký trenažér, orbitrek, stolní tenis, solárium, nabídka řady masáží (klasická masáž, indická masáž hlavy, masáž lávovými kameny, přístrojová masáž Lymfovenem, suché uhličité koupele, parafango, sauna, vířivka, bazén s protiproudem (2,7 x 7,8 m), internetový koutek, Wi-Fi ve vybraných prostorách zdarma, půjčovna sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů a sněžnic. Výtah není k dispozici.

Počasí

Moravskoslezský kraj

13°C Jasno

×