800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPORTOVNĚ - REKREAČNÍ AREÁL BOHEMALAND

Sportovně – rekreační areál Bohemaland se nachází na okraji města Zlaté Hory v Jeseníkách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – upravované běžecké trasy přímo od areálu.
Sjezd – Ski areál Příčná ve Zlatých Horách se nachází na severní patě hory Příčná (975 m n.m.), 3 km od hranic s Polskem. Čtyřsedačková lanovka Doppelmayer je vybavena rozběhovým pásem a její přepravní kapacita je 2 400 osob za hodinu. Povrch sjezdovky je zasněžován a upravován rolbou. V areálu je rovněž dětský svah s dětským vlekem, půjčovna lyžařských potřeb, lyžařská škola, občerstvení, parkoviště.

Parkování

u objektu bez poplatku.

Poloha

Sportovně – rekreační areál Bohemaland se nachází na okraji města Zlaté Hory v Jeseníkách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. O jedinečnosti zdejšího prostředí svědčí fakt, že v sousedství se nachází dětská léčebna se zaměřením na léčení horních cest dýchacích.

Stravování

polopenze – snídaně bufetovým způsobem (nad 10 ubytovaných osob), večeře výběrem z menu. V ceně silvestrovského pobytu je zahrnut vstup na silvestrovskou zábavu s bohatou tombolou, půlnočním rautem, sektem, živou hudbou a disco zábavou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, sprcha, WC, TV v rekonstruovaných budovách A2 nebo A3.

Vybavení hotelu

restaurace, sauna, posilovna, solárium, hydromasážní vany. Výtah není k dispozici.

Počasí

Moravskoslezský kraj

11°C Oblačno

×