800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANATORIA KLIMKOVICE

Město Klimkovice se nachází v těsné blízkosti Ostravy a jsou se svými více než 4 000 obyvateli rozvíjejícím se městem s cílem přizpůsobit se úrovni lázeňských měst. Zdejší Sanatoria Klimkovice jsou vyhledávány zejména pro léčbu pohybových, neurologických a gynekologických indikací.
V širším okolí Klimkovic se nachází mnoho výletních cílů, např. zřícenina hradu Starý Jičín, zámek Hradec nad Moravicí, hrad Helfštýn, jeskyně Šipka a další.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

lázeňský areál Sanatoria Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Lázně jsou vzdáleny pouhých 10km z krajského města Ostrava a 3km z centra města Klimkovice. Komplex lázeňského areálu tvoří dvě lázeňské léčebny, hospodářský a venkovní areál.

Ubytování

je zajištěno ve dvou léčebných domech. Lázeňský dům A disponuje ubytovací, stravovací i léčebnou částí. Pětipatrový objekt je plně bezbariérový a je vybaven čtyřmi výtahy. V areálu lázeňského domu se nachází také lázeňská kolonáda, restaurace a bar. Lázeňský dům B je využíván pro léčení a pobyt dětských klientů. Nachází se zde nejen ubytovací, stravovací a léčebná část, ale také jídelna, speciální škola, mateřská školka, herny, divadelní sál a rehabilitační bazén. Budova je plně bezbariérová.

Vybavení

venkovní areál nabízí široké možnosti sportovního vyžití a relaxace. Součástí areálu jsou Priessnitzovy venkovní koupele pro horní a dolní končetiny, v letních měsících venkovní tenisové kurty, minigolf, hřiště, venkovní dětský koutek, panoramatický dalekohled a amfiteátr. V areálu lázní se rovněž nachází bezbariérový Lesní park, který je ideálním místem pro odpočinek, procházky i dětské hry. Lesní park je vybaven lavičkami, pro výletníky slouží altán s posezením, pro odpočinek speciální relaxační pyramida a děti jistě ocení mnohé hrací a interaktivní dřevěné prvky.

Stravování

snídaně, polopenze či plná penze.

Služby (wellness)

sanatoria nabízí širokou škálu léčebného wellness – vstup do slaného jodobromového bazénku (až pro 8 osob), finská sauna, parní sauna, masážní sprcha.

Popis

město Klimkovice se nachází v těsné blízkosti Ostravy a jsou se svými více než 4 000 obyvateli rozvíjejícím se městem s cílem přizpůsobit se úrovni lázeňských měst. Zdejší Sanatoria Klimkovice jsou vyhledávány zejména pro léčbu pohybových, neurologických a gynekologických indikací. V širším okolí Klimkovic se nachází mnoho výletních cílů, např. zřícenina hradu Starý Jičín, zámek Hradec nad Moravicí, hrad Helfštýn, jeskyně Šipka a další.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Moravskoslezský kraj

16°C Jasno

×