800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM HANAČKA

Nejstarší léčebné lázně na Moravě s přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, cca 14 kmod Prostějova a pouhých cca 12 km od Olomouce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Koupání

zdarma v bazénu LD Balnea (mimo vyhrazené rehabilitační hodiny)

Parkování

zdarma venkovní parkování, stanice busu přímo před lázněmi

Poloha

Nejstarší léčebné lázně na Moravě s přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, cca14 kmod Prostějova a pouhých cca12 km od Olomouce. S jistou nadsázkou lze říci, že prvním hostem lázní byl už v r.1556 jistý Šimon z Nadějova, úředník Markrabství moravského. Lázeňský areál má přes 35 tis.m2 a přechází v téměř 30 km2 přírodních parků Velký Kosíř a Terezské údolí. Místní sirné prameny typu B jsou vysoce hodnoceny pro svůj léčebný účinek a doporučovány mezinárodně uznávanými odborníky. A to jak při vnitřním užívání, tak při vnější balneaci (koupele, zábaly, apod.). Blahodárně působí např. na kloubní chrupavku jako prevence a řešení bolestivých projevů.

Ve Slatinicích je hned několik minerálních pramenů. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, kožní, onkologické.
Po celou dobu procedur se o vás postará zkušený odborný tým, v lázních je zajištěna 24 hod. přítomnost zdravotního personálu.

Hotel program

V LD Hanačka nabízíme tyto programy:
(strava a procedury jsou v LD Mánes a LD Morava):
 
LÁZEŇSKÝ LÉČEBNÝ WELLNESS
pokoje označeny TYP A
Pobyt vhodný pro osoby se zvýšenou zátěží dolních končetin nebo sedavým zaměstnáním a při sklonech k tvorbě otoků (syndrom těžkých nohou)
6 nocí (neděle - sobota, nástup do 18 hod)
stravování: polopenze
program: 1x vstupní lékařská konzultace, 1x perličková koupel v sirné minerální vodě, 1x parafínový vonný zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x přístrojová lymfodrenáž dolních končetin, 1x parafínový zábal rukou, 1x vířivá koupel chodidel, 1x nordic walking (léto) nebo léčebné cvičení (zima), 1x celotělová podvodní masáž v sirné minerální vodě, 1x rašelinový zábal, 1x manuální lymfatická anticelulitidová nebo preventivní masáž částečná, 1x reflexní terapie plosky nohy, 1x relax kombinace: bazén + whirlpool + infrasauna
 
OBNOVTE HARMONII TĚLAcomputerová kineziologie
pokoje označeny TYP B 
4 noci (středa – neděle, nástup do 18 hod)
pokoje označeny TYP C 
3 noci (neděle – středa, nástup do 18 hod)
stravování: polopenze
Využijte moderní léčebnou diagnostiku. Následná léčba vychází z výsledků  vyšetření computerové kineziologie. Pobyt doporučujeme zejména pro osoby s mnohdy nesprávně a nerovnoměrně zatěžovaným pohybem těla.
program: 1x vstupní komplexní ošetření computerové kineziologie, 1x vstupní lékařská konzultace, 1x perličková koupel v sirné minerální vodě, 1x parafínový vonný zábal nebo rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 1x relax kombinace: bazén + whirlpool + infrasauna 

LÉČEBNÝ POBYT PRO MUŽE – po operaci prostaty
pokoje označeny TYP D
7 nocí, stravování - polopenze 

První a jediný v ČR. Tento unikátní projekt vznikl na podkladě výsledků doktorského studia na urologické klinice LFUP Olomouc pod vedením doc.MUDr.Vladimíra Študenta, Ph.D.
program: vstupní vyšetření lékařem a fyzioterapeutem specializující se na tuto problematiku, 4x individuální fyzioterapie, 3x skupinová léčebná tělesná výchova, zaměření na svalstvo pánevního dna a hluboký stabilizační systém, získání dovedností k samostatnému tréninku v rámci domácího léčení. Dále jsou součástí programu doplňkové procedury – 5x perličková koupel v sirné minerální vodě, 5x suchá celková uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 2x rašelinový zábal. Doprovodná osoba neabsolvuje individuální fyzioterapii a léčebnou tělesnou výchovu.

Stravování

Polopenze – s konzultací dietní sestry - snídaně zesílená kontinentální, večeře výběrem ze dvou menu, k jídlu je podáván vlažný čaj nebo ovocná šťáva

Ubytování

LD Hanačka - jedno a dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, Wi-Fi, telefon, balkon. Společná lednička na patře.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě

Vybavení

V lázních je několik léčebných domů.
Ubytování je v LD Hanačka, v ostatních LD Morava, Mánes a Balnea jsou balneo služby.
LD Morava – hlavní lázeňská budova, historický dům, kde probíhá většina léčebných procedur, využívající místní léčivou sirnou minerální vodu. K odpočinku lze využít i atrium s možností pohodlného posezení nebo lázeňskou knihovnu. Nachází se zde i jídelna pro ubytované lázeňské hosty a restaurace s venkovní terasou v lázeňském parku s fontánou.
LD Hanačka- kompletně zrekonstruovaný lázeňský dům, cca 100m od LD Morava, který nabízí ubytování hotelového typu v pohodlných a moderních pokojích. K dispozici výtah, přízemní posezení s TV, PC koutkem a 2 prameny s léčivou vodou přivedené z hloubky 50 a 300m.
V lázeňských domech je výtah, dále rotopedy pro volné využití a  knihovna. Jen několik minut od lázní se nachází antukové tenisové kurty, multifunkční hřiště, 2 fotbalová hřiště, muzeum veteránů.

Počasí

Olomoucký kraj

12°C Oblačno

×