800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REHABILITAČNÍ KLINIKA

Rehabilitační klinika leží v klidné části městečka v rozsáhlém udržovaném parku, který spadá spolu s řekou Tichá Orlice pod Chráněnou krajinnou oblast Přírodní park Orlice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

na veřejném parkovišti před lázeňskýmdomem zdarma.

Poloha

Rehabilitační klinika leží v klidné části městečka v rozsáhlém udržovaném parku, který spadá spolu s řekou Tichá Orlice pod Chráněnou krajinnou oblast Přírodní park Orlice. Původní stavba z roku 1898 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a byla přistavěna nová ubytovací část Parkpavilon. Součástí areálu je i kavárna s venkovním posezením a stylově zrekonstruovaná jídelna v přízemí budovy. Rehabilitační komplex se skládá z vodoléčby, bazénu, sauny, elektroléčby, ergoterapie a tělocvičen na individuální a skupinovou léčebnou rehabilitaci. Ke zpříjemnění pobytu pro odpočívající klienty byly vybudovány dvě relaxační zóny a to „Rudé moře“ s ukázkou fauny a flóry exotického vodního světa, včetně korálových útesů. V druhé relaxační zóně „Amazonská džungle“ jsou akvária s cizokrajnými rybami a s želvami nádhernými a voliéra s amazoňany modročelými, spolu s relaxační hudbou. Bezplatné připojení na internet přes síťový kabel. V areálu k dispozici půjčovna jízdních kol. Součástí léčby je i pramen s mírně léčivou minerální vodou.

Příjezd

vlak – st. Brandýs nad Orlicí a cca 6 minut chůze, bus – st. U sanatoria a cca 30 m.

Hotel program


PRODLOUŽENÝ VÍKENDOVÝ RELAXAČNÍ POBYT
pokoje označeny REL
3 noci (čtvrtek – neděle), plná penze program:
welcome drink, 1x částečná masáž zad, 1x sauna, 1x perličková koupel, 1x suchý zábal, volný vstup do bazénu od 16 do 18,30 hod., župan a osušky na pokoji.
 
REKONDIČNÍ POBYT
pokoje označeny TYP A
7 nocí (pondělí – pondělí), plná penze
program:
welcome drink, 2x částečná masáž zad, 2x sauna, 1x perličková koupel, 1x suchý zábal, volný vstup do bazénu od 16 do 19 hod., župan a osušky na pokoji, možnost zapůjčení jízdního kola zdarma.
U obou programů je na místě možnost přikoupení speciální rehabilitační metody Infinity Method, podrobnosti na www.infinity-method.com.
 

 
 
 

Stravování

plná penze – snídaně servírované, obědy a večeře výběrem ze dvou jídel na začátku pobytu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje v nové ubytovací části. Pokoje jsou vybaveny polohovacími lůžky, TV, radiem, lednicí a telefonem. Koupelna se sprchou a WC má bezbariérovou úpravu. Přímé spojení na službu je u každého lůžka (lékařská služba v provozu nepřetržitě).

Upozornění

Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě
Pobyty nejsou určeny dětem. Pobyty začínají večeří a končí obědem. Nástup na pobyt je do 13,00 hodin.

Počasí

Pardubický kraj

7°C Oblačno

×