800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PAVILONY VESELÝ

Pavilon Veselý (Léčebné lázně Bohdaneč) je nedílnou součástí celého areálu, ve kterém se nachází Wellness centrum, vířivé a perličkové koupele. S ostatními pavilony jsou propojeny krytou lázeňskou kolonádou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

Od 2 nocí

Parkování

V blízkosti hotelu za poplatek.

Poloha

Lázeňský komplex je umístěn na okraji malebného lázeňského městečka Lázně Bohdaneč, které je ukryto mezi lesy a rybníky úrodné polabské nížiny a po staletí je střeženo hradem Kunětická hora.

Příjezd

Vlakem do Pardubic a dále od hlavního nádraží trolejbusovou linkou č. 3 až k lázním.

Hotel program

V lázních nabízíme tyto programy:

WELLNESS POBYT
pokoje označeny TYP A
3 noci
stravování: polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní.
program: 1x klasická masáž celková, 1x perlička nebo vířivka s přísadou bylinného oleje nebo máty a kosodřeviny, 1x Koré - solná jeskyně, 1x sauna nebo whirlpool, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu - rehabilitační plavání (ve vyhrazených hodinách pro veřejnost).
WELLNESS POBYT
pokoje označeny TYP B
4 noci
stravování: polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní.
program: 1x masáž horkými kameny nebo aroma masáž částečná, 2x aromatická koupel se solí z růžového jezera nebo bylinná koupel, 1x medovo-mléčný zábal nebo zábal s mořskou řasou, 1x sauna nebo whirlpool, 1x klasická masáž částečná, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu - rehabilitační plavání (ve vyhrazených hodinách pro veřejnost).

BOHDANEČSKÁ REKONDIČNÍ KÚRA
pokoje označeny TYP C
7 nocí
stravování: plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní.
program: 1x vstupné lékařské vyšetření, 1x perličková nebo vířivá koupel+suchý zábal, 1x suchá uhličitá koupel, 1x klasická masáž celková, 1x individuální rehabilitace, 1x slatinný zábal v zábalové vaně, 2x skupinové cvičení v bazénu, 2x vstup do bazénu - rehabilitační plavání, 1x Nordic Walking. 

LÉČEBNÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE
pokoje označeny TYP D
7 nocí
stravování: plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní.
Program:klade maximální důraz na léčbu pohybového aparátu s individuálním přístupem ke klientům. 14 procedur+lékařské vyšetření. (1x aromatická koupel se solí z růžového jezera+suchý zábal,1x vířivá koupel+suchý zábal, 2x klasická masáž částečná - 15 minut, 2x individuální rehabilitace, 2x skupinová rehabilitace, 2x skupinové cvičení v bazénu, 4x elektroléčba).K tomu programu je možné dokoupit slatinný zábal dle konzultace s lékařem.

AKTIVNÍ SENIOR
pokoje označeny TYP E
7 nocí
plná penze, začíná obědem, končí snídaní.  
program: 1x posouzení zdravotního stavu - prohlídka, 1x perličková nebo vířivá koupel s bylinnou přísadou + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinové obklady, 1x suchá uhličitá koupel, 1x Koré - solná jeskyně, 2x volné plavání v bazénu.Stravování

Dle jednotlivých programů- snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem ze 3 menu, nealko nápoj, ovocný a zeleninový bufet. Možnost zajištění dietní stravy.

Ubytování

Pavilon Jubilejní - dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV, lednice, telefon, připojení na internet.
Pavilon Veselý - dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV, lednice, telefon, připojení na internet. V pavilonu Veselý jsou pouze oddělené postele. Na přání je možné zajistit i ubytování v pavilonu Veselý plus: dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí. Cena u prodejce. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu.

Vybavení

Lázeňský komplex tvoří čtyři samostatné budovy, které jsou propojeny unikátní krytou a v zimě vyhřívanou lázeňskou kolonádou. V pavilonu Bílý se nachází wellness centrum s recepcí, v pavilonu Gočár je knihovna, fitness centrum, půjčovna a úschovna kol, v pavilonu Jubilejní je recepce,ordinace, rozpis procedur , část léčebných procedur a jídelny, v pavilonu Veselý, který je vstupní budovou do celého areálu je hlavní recepce a rezervační kancelář. V areálu lázní je plavecký bazén, který má léčivou sílu minerální vody. Teplota vody je 29-30 stupňů. Na každé straně je bazén vybaven masážními vířivkami. K odpočinku a relaxaci slouží Koré-solná jeskyně, na kolonádě jsou obchůdky, kavárna, restaurace, bar.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m

Počasí

Pardubický kraj

10°C Oblačno

×