800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JEZERKA - léto

  • Přehrada Seč je vzdálená 200 m od hotelu
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově zrekonstruovaný hotel se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč (200 m), 100 km od Prahy. Sečská přehrada je vhodná ke koupání, provozování vodních sportů, rybolovu atd. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb, značené turistické a cykloturistické stezky.

Ubytování

celková kapacita je 230 lůžek v 96 pokojích a apartmánech. 2-3lůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a WC, balkonem, SAT/TV, telefonem a zdarma připojením k internetu.

Pro děti

dětský koutek vybavený prolézačkami a venkovní hřiště.

Služby za poplatek

wellness a spa centrum: finská sauna, biosauna, infrasauna, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén, solná jeskyně s generátorem solného ozónu, tepidárium s mlhovým oparem, tropická sauna, hammam, relaxační bazén s protiproudem, vnitřní a venkovní vířivky, Kneippův chodník a další.

Stravování

Typ stravy: polopenze či plná penze (bufetová snídaně, oběd a večeře výběr z menu)

Vybavení

venkovní bazén, dětské brouzdaliště, 2 tenisové kurty, univerzální hřiště, tělocvična, sauna, fitness, stolní tenis, biliár, šipky, dvě bowlingové dráhy, golfový trenažér, vnitřní střelnice, laserová střelnice a další. V hotelu je půjčovna sportovního nářadí, lodiček a jízdních kol. Hotel je vybaven několika salonky, restaurací, vinárnou, barem a venkovní terasou, kde jsou 2x týdně pořádány večery s živou hudbou a grilováním. Hotel disponuje rozsáhlým parkovištěm a venkovním ohništěm. Pro hosty jsou pořádány zábavné programy. AKVA-FIT Centrum. WiFi internet v recepci a připojení na pokojích zdarma.

Počasí

Pardubický kraj

11°C Oblačno

×