800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DEPANDANCE SRNÍ

Depandance se nachází v horském prostředí CHKO Šumava, v místě, kde jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel a depandance jsou od sebe vzdáleny 200 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky – v okolí jsou upravované běžecké tratě. Sjezd – nejbližší lyžařský vlek je vzdálen cca 1 km. Další možnosti lyžování jsou ve Ski areálu v Kašperských Horách – viz popis „Šumava – západočeská část“.

Parkování

před depandancí nebo v garáži u depandance za poplatek. Garáž je nutno objednat předem.

Poloha

v horském prostředí CHKO Šumava, v místě, kde jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel a depandance jsou od sebe vzdáleny 200 m.

Stravování

snídaně, fakultativně doplatek na polopenzi - snídaně i večeře jsou bufetovým způsobem. Hosté se stravují v hotelu Srní.  U pobytu pro seniory je večeře výběrem ze 3 jídel.
V ceně vánočního pobytu je gala menu, winter bar, přípitek a dáreček. V ceně silvestrovského pobytu je program, gala bufet, půlnoční bufet, winter bar, přípitek, dáreček.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé mají balkon.  Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích sprcha, WC, rádio, TV SAT, telefon.

Vybavení

Snack bar, společenský
sál, salonek, kulečníková herna, internet,
možnost úschovy lyží. K dispozici je
výtah. Hosté ubytovaní v dependanci se stravují
v hotelu Srní a mohou využívat jeho hotelových

služeb (za úhradu na místě).

Počasí

Plzeňský kraj

10°C Převážně oblačno

×