Zobrazit všechny nabídky
Česká republika | Šumava-západ

ŠUMAVA

  Hodnocení

  5

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel se nachází v obci Srní, v lokalitě se zachovalou šumavskou přírodou, s průzračnými jezery a krásnými lesy. Hotel je výborným výchozím bodem k podnikání výletu do oblíbených a známých míst Národního parku Šumava, např. Prášily, Modrava, Tříjezerní slatě, Kašperské Hory a mnoho dalších.

  Popis

  Moderní hotel s kompletně zrenovovanými pokoji patří k nejlépe vybaveným hotelům v oblasti. Hotel nabízí výbornou kuchyni a bohaté vybavení nejen pro aktivní dovolenou, ale i pro dokonalou relaxaci. Hotel je tvořen dvěma propojenými budovami a třetí budovou vzdálenou 100 m - depandance Šumava.

  Strava

  Snídaně. Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří podávaných formou bufetu. Při malé obsazenosti hotelu jsou snídaně i večeře podávány v hlavní budově hotelu Srní.

  Ubytování

  Depandance Šumava: pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a rádiem. Možnost jedné přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí (v hlavní budově hotelu Srní), nekuřácká restaurace, nekuřácká jídelna, letní terasa, bar, bazén, sauna, pára (vše zdarma v hlavní budově hotelu Srní), bowling, půjčovna horských kol (oboje v hlavní budově), parkoviště (zdarma).