800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPA & WELLNESS HOTEL KONOPIŠTĚ

U všech programů je neomezený vstup do wellness centra (whirlpool, vnitřní a venkovní bazén, lázeň se slanou vodou, Kneippův chodník, sauna, pára, posilovna s kardio zónou), neomezený vstup na driving range a devítijamkové golfové hřiště, možnost zdarma využít půjčovnu kol, nordic walking.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

parkoviště v areálu zdarma.

Poloha a vybavení

Golf Resort Konopiště nabízí služby rozsáhlého Spa & Wellness centra, které je umístěno přímo v areálu resortu, 40 km jižně od Prahy. V areálu se nachází tři hotelové budovy, restaurace, golfové hřiště, myčka aut a rozsáhlé Spa & Wellness centrum - venkovní, vnitřní bazén, whirlpool, solná lázeň, Kneippův chodník, sauna, pára, inhalace, masáže, zábaly, koupele, solární louka, fitness.
V zimním období je k dispozici lyžařský areál -300 m dlouhá sjezdovka s průměrným sklonem 10% se dvěma vleky délky 300 a 50 metrů, běžkařské trasy v délce 10 km. Přímo u sjezdovky je stánek s občerstvením. Další doplňkové aktivity - bruslení na rybnících a zimní lov pstruhů na dírky. Ve společných prostorách Wi-Fi zdarma.
V letním období je okolí vhodné pro výlety, cykloturistiku, koupání v hotelových bazénech.

Hotel program

U všech programů je neomezený vstup do wellness centra (whirlpool, vnitřní a venkovní bazén, lázeň se slanou vodou, Kneippův chodník, sauna, pára, posilovna s kardio zónou), neomezený vstup na driving range a devítijamkové golfové hřiště, možnost zdarma využít půjčovnu kol, nordic walking.

Relax víkend
pokoje ozn. TYP A
2 noci, snídaně
program: 2 wellness procedury dle vlastního výběru z následující nabídky:
uhličitá koupel CO2 prostá nebo se solí z mrtvého moře, rašelinová koupel, koupel s magnesiovou solí, masáž nohou, rašelinové obklady, inhalace minerální voda nebo olejová, pleťová maska rašelinová, jílová nebo mořské řasy, parafínový zábal rukou, sluneční louka 15 min., parafínové obklad med nebo ajurvédské byliny.
Dále 20% sleva na všechny další procedury balneo centra, 35% sleva na fee obou mistrovských hřišť, 50% sleva na golfový simulátor full swing.

Perfect body víkend
pokoje ozn. TYP B
2 noci, snídaně
program:  koupel s živou magnésiovou solí, celotělový zábal s černým jílem, manuální lymfodrenáž těla.
Dále 25% sleva na všechny další procedury balneo centra, 35% sleva na fee obou mistrovských hřišť i půjčovné cart.

Beauty víkend
pokoje ozn. TYP C
2 noci se snídaní
program:  2 beauty balíčky (pro ni nebo pro něj) dle vlastního výběrů z následující nabídky:
Pleťový kosmetický balíček 120 min (komplexní hydratační péče o pleť, manuální lymfodrenáž obličeje, dekoltu a pleťová maska mořské řasy, inhalace minerální vody) nebo Anti-stress balíček 120 min (aromaterapeutická koupel eukalyptus nebo levandule, zeštíhlující celotělový zábal pomeranč - čokoláda, solární louka) nebo Anti-age balíček 140 min (manuální lymfodrenáž obličeje, dekoltu a pleťová maska mořské řasy, celotělový zábal černým jílem, uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře) nebo Anticelulitidový balíček 140 min (koupel mořské řasy, manuální lymfodrenáž, celotělový zábal černý jíl).
Dále neomezený vstup na golfový simulátor full swing, 25% sleva na všechny další procedury balneo centra, 35% sleva na fee obou mistrovských hřišť i půjčovné cartů.

Lázeňský týdenní pobyt

pokoje ozn. TYP D
6 nocí, polopenze
program: 5 lázeňských balíčku dle vlastního výběru z následující nabídky (podrobné rozpisy balíčků u prodejce):
Léčebný balíček poruch prokrvení, Respirační balíček, Dermatologický balíček, Redukční balíček, Balíček bolesti zad, Fitness balíček.
Dále 35% sleva na všechny další procedury balneo centra, 50% sleva na fee obou mistrovských hřišť i půjčovné cartů a prohlídka zámku Konopiště.

Samostatné ubytování
pokoje bez označení
1/2 pokoj se snídaní  2.200 Kč / noc
vstup do Wellness centra  350 Kč / den

Stravování

dle programu - snídaně formou bufetu, večeře výběrem z denního menu (polévka a hlavní jídlo).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené stylovým nábytkem, WC, sprcha nebo vana, SAT TV, minibar a trezor.

Upozornění

Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
V pondělí není Spa & Wellness centrum v provozu.

Počasí

×