800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPA HOTEL FELICITAS

Nový lázeňský hotel leží přímo v srdci Poděbrad na pěší kolonádě naproti centrální fontáně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

od 2 nocí

Koupání

Koupaliště Jezero

Parkování

parkování před hotelem za 50,- Kč /den nebo v podzemních garážích za
150,- Kč/den.

Poloha

Přímo v srdci Poděbrad na pěší kolonádě naproti centrální fontáně.

Program

MINI
pokoje označeny TYP A
2 noci ( nástupní den neděle až středa)
stravování: polopenze bufetovým způsobem.
program: welcome drink, 1x konzultace s lékařem, 1x uhličitá koupel v Poděbradce, 1x částečná aroma masáž, 1x rašelinový obklad pitná kúra minerální voda Poděbradka, 1x sauna, parní lázeň,  zapůjčení županu a volný vstup do hotelového bazénu v vířivkou ve vypsaných termínech, relax zóna v novém wellness centru.

POBYT FELICITAS "HIT ROKU 2013"

pokoje označeny TYP B
2 noci (nástup na pobyt kdykoli v týdnu)
stravování: polopenze bufetovým způsobem
program: welcome drink, 1x lékařská konzultace, 1x barevná vířivá koupel, 1x částečná aroma masáž, 1x rašelinový obklad, 1x masážní lůžko - hydrojet, pitná kúra menerální voda Poděbradka, 1x sauna a parní lázeň,  půjčení županu a volný vstup do bazénu s vířivkou ve vypsaných termínech, relax zóna v novém wellness centru. 

RELAXAČNÍ POBYT WELLNESS
POKOJE OZNAČENY TYP C
2 noci (možnost prodloužení o 1 noc)
polopenze bufetovým způsobem
program:welcome drink, pitná kúra minerální voda Poděbradka, 1x barevná vířivá koupel, 1x částečná ruční masáž, 1x vonný parafínový zábal na ruce, 1x masážní lůžko - hydrojet, 1x sauna a parní lázeň, půjčení županu, volný vstup do hotelového bazénu s whirlpoolem ve vypsaných časech, relax zóna v novém wellness centru.POMERANČOVÝ SEN

pokoje označeny TYP D
3 noci
stravování: polopenze bufetovým způsobem.
program: welcome drink, 1x lékařská konzultace, 1x Pomerančový sen (peeling, zábal a částečná masáž), 1x přísadová koupel, 1x vonný parafínový bal na ruce, 1x masážní lůžko - hydrojet, 1x sametový zábal na chodidla, pitná kúra minerální voda Poděbradka, 1x sauna, zapůjčení županu, volný vstup do hotelového bazénu s whirlpoolem, relax zóna v novém wellness centru.

POBYT PRO SENIORY
 
pokoje označeny TYP E
5 noci
stravování: polopenze bufetovým způsobem
program: welcome drink, 1xpoukaz na kávu s dezertem, pitná kúra minerální voda Poděbradka, 1x lékařská konzultace + 5 procedur dle doporučení lékaře. Volný vstup do hotelového bazénu s whirpoolem ve vypsaných časech, relax zóna, zapůjčení županu. Pobyt je určen pro seniory od 55 let.    

SPA DE LUXE "OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK"

pokoje označeny TYP F
5 nocí (nástup na pobyt kterýkoli den)
stravování: polopenze bufetovým způsobem
program: welcome drink, 1x lékařská konzultace, 1x částečná masáž lávovými kameny, 1x Alqvimia - tělový rituál radosti (75 minut), 1x osvěžující citrusová koupel, 1x barevná vířivá koupel, 1x částečná masáž, 1x masážní lůžko Hydrojet, 2x rehabilitační cvičení v bazénu, pitná kúra minerální voda Poděbradka, denně volný vstup do hotelového bazénu s whirpoolem ve vypsaných časech, sauna a parní lázeň, zapůjčení županu, relax zóna v novém wellness centru.  

LÁZEŇSKÝ POBYT - VITAL

NA VYŽÁDÁNÍ
pokoje označeny TYP H
minimální doba pobytu 6 nocí
stravování: plná penze, snídaně a večeře bufetovým způsobem, oběd výběr z tříchodového menu.
program: welcome drink, pitná kúra minerální voda Poděbradka, 12 procedur pondělí až sobota a vstupní lékařská prohlídka, volný vstup do bazénu s vířivkou ve vypsaných časech, během pobytu k dispozici župan.

GOLF BALÍČEK - SEZNÁMENÍ S GOLFEM
pokoje označeny TYP G (na vyžádání)
2 noci
nástup na pobyt kterýkoli den, polopenze
program:welcome drink, pitná kúra minerální voda Poděbradka, 1x msážní lůžko Hydrojet, 1x vonný parafínový zábal na ruce, 1x částečná aroma masáž.
Golfový program: vysvětlení  hry, popis vybavení a ukázka typů úderů, vyzkoušení si hry pod dohledem trenéra, služby profesionálního trenéra PGA, zapůjčení kompletní výbavy, malý golfový dárek na památku. Denně volný vstup do hotelového bazénu s whirpoolem ve vypsaných časech, 1x sauna a parní lázeň, relax zóna v novém wellness centru, zapůjčení županu. (další informace u prodejců).

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu (nebo večeře výběr z tříchodového menu).  Pramen minerální vody Poděbradky volně přístupný v hotelové recepci.

Ubytování

Jedno- až dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, SAT, lednička, trezor, fén.

Upozornění2


Upozornění

Během všech pobytů volný vstup do hotelového bazénu a whirlpool ve vypsaných časech. Župan k dispozici bez poplatku.
Lázeňský poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.
Ubytování od 14.00 hod., ukončení pobytů do 11.00 hod. V případě prodloužení pobytu (pozdějšího odjezdu) je účtován poplatek. Příplatek za plnou penzi: 250,- Kč osoba a oběd.

Vybavení

Restaurace s kavárnou, bar,sauna, pára, bazén s whirlpoolem, kosmetika, , manikúra, solárium. Součástí hotelu je moderní léčebné a rehabilitační centrum pro léčbu srdečních cévních chorob a nemocí pohybového aparátu. Hotelový wellness poskytne široké možnosti relaxace s maximálním účinkem pro zdraví a krásu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Středočeský kraj

12°C Slabý déšť

×