800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LD JUDITA

Vojenská lázeňská léčebna se nachází v klidné lázeňské části Šanov, uprostřed zeleně v těsné blízkosti rozlehlého lázeňského parku, který poskytuje příjemné prostředí k odpočinku i relaxaci. Její tradice léčení sahá do počátku 19. století, nyní jako moderní lázeňské zařízení poskytuje léčbu chorob pohybového aparátu, periferního nervového systému a periferních cév, neurologické indikace, léčbu hypertenzní choroby, poruchy hypertenzních cév a poruchy lipidového metalismu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

od 3 nocí

Parkování

Na odstavné ploše u LD Judita zdarma u programů A a E.U ostatních programů za poplatek Kč 40,- za auto denně.

Poloha

Vojenská lázeňská léčebna se nachází v klidné lázeňské části Šanov, uprostřed zeleně v těsné blízkosti rozlehlého lázeňského parku, který poskytuje příjemné prostředí k odpočinku i relaxaci. Její tradice léčení sahá  do počátku 19. století, nyní jako moderní lázeňské zařízení poskytuje léčbu chorob pohybového aparátu, periferního nervového systému a periferních cév, neurologické indikace, léčbu hypertenzní choroby, poruchy hypertenzních cév a poruchy lipidového metalismu.

Příjezd

Vlak i bus.:
Teplice v Čechách, pokračovat pěšky s kopce ulicí Vrchlického (cca 10 minut), nebo trolejbusem č. 3. - zastávka Šanov I.

Hotel program

V LD Judita nabízíme tyto programy:
VÍTEJTE V TEPLICÍCH
pokoje označeny TYP A
3 noci
stravování: plná penze (začíná obědem a končí večeří)
program: 1x termální koupel a masáž, 1x masáž plosky nohy, 1x vstup do bazénu s termální vodou, 1x infrasauna, 1x vstupenka do botanické zahrady v Teplicích, zapůjčení holí na Nordic Walking.

TRADIČNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
pokoje označeny TYP B
7 nocí 
stravování: plná penze (začíná obědem a končí snídaní).
program: vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu na 7 dní na základě zdravotních problémů (4 procedury denně), nepřetržité zdravotnické zabezpečení. Při pobytu na 2 týdny je součástí  i závěrečné zdravotní vyšetření. při delším pobytu jsou prováděny i pravidelné týdenní lékařské kontroly. Doporučujeme vzít s sebou lékařskou zprávu a léky, které pravidelně užíváte.

PROGRAM LADY
pokoje označeny TYP C
7 nocí
stravování: polopenze (začíná večeří a končí snídaní).
program: 1x přístrojová lymfodrenáž, 1x výběr z těchto procedur (Ajurvédská masáž, Thajská masáž olejová, LOMI-LOMI). 1x termální koupel + masáž + zábal, 1x packheater, 1x suchá uhličitá koupel, 2x bazén, 1x perličková koupel, 1x vířivá koupel, 1x termální koupel.

PREVENTIVNÍ OZDRAVNÝ POBYT
pokoje označeny TYP D
7 nocí
případné prodloužení na  14 nebo 21 nocí
stravování: polopenze
program: vstupní lékařské vyšetření, sesetavení krátkodobého léčebného pobytu na 7 dní lázeňským lékařem na základě vyšetření (2 procedury denně), nepřetržité zdravotnické zabezpečení. Při delším pobytu jsou prováděny i pravidelné kontroly zdravotního stavu.

AKTIVNÍ SENIOR
pokoje označeny TYP E
stravování: polopenze
program: vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného plánu na  7 dní (4 procedury denně), nepřetržité zdravotnické zabezpečení, možnost konzultace s dietním pracovníkem. Při pobytu na 2 týdny je součástí i závěrečné zdravotní vyšetření. Při delším pobytu jsou prováděny i pravidelné týdenní kontroly zdravotního stavu. Doporučujeme s sebou vzít lékařskou zprávu a léky, které pravidelně užíváte.   

Stravování

Plná penze nebo polopenze dle programu. Snídaně - kontintální v kombinaci s bufetovou nabídkou, oběd a večeře výběr minimálně ze  3 jídel. Strava je připravovaná dle lázeňského dietního programu.

Ubytování

Jedno- až dvoulůžkové pokoje , sprcha, WC, TV, lednička, telefon.

Upozornění

Léčebné procedury jsou denně mimo neděle (za neděli je léčení nahrazeno v týdnu), nástupní den je středa, pokoje jsou k dispozici od 10.00 hod., v den odjezdu je nutné pokoje opustit do 9.00 hod. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu. Délku všech pobytů je možné prodloužit.

Vybavení

Jídelna, kavárna s internetovým koutkem, knihovna, vlastní balneo, bazén, recepce s doplňkovým prodejem, v letním období posezení na terase.

Počasí

Ústecký kraj

14°C Převážně oblačno

×