800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÉ PENZIONY VEPŘEK-PÓLA

Penzion Vepřek z roku 1927 a penzion Póla z roku 1925 jsou situovány v klidné části města, v blízkosti kostela, cca 10 min pěší chůze od autobusového a vlakového nádraží. Pokoje v obou penzionech jsou účelově zařízeny, mají vlastní příslušenství. Penziony jsou vzájemně propojeny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

u lázeňské polikliniky (cca 1000 m, za popl.)

Poloha

Penzion Vepřek z roku 1927 a penzion Póla z roku 1925 jsou situovány v klidné části města, v blízkosti kostela, cca 10 min pěší chůze od autobusového a vlakového nádraží. Pokoje v obou penzionech jsou účelově zařízeny, mají vlastní příslušenství. Penziony jsou vzájemně propojeny.

Program

Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká procedura (např. koupel v přírodní uhličité vodě) a 2 malé procedury (např. inhalace a léčebný tělocvik).

V lázeňských penzionech Vepřek-Póla nabízíme následující programy:

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ – velmi žádaný pobyt
pokoje označeny TYP B
7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra, Bonus -1x přírodní uhličitá koupel nebo 1x vstup do wellness centra v hotelu Alexandria (2 hod. od 17-21 hod). Hosté v Jurkovičově domě mají navíc v rámci pobytu volný vstup do bazénu, whirlpoolu a zapůjčení županu.

POBYT PRO SENIORY - k posílení zdraví
pokoje označeny TYP C

7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (1x velká a 4x malá), denně pitná kúra , Bonus pro regeneraci dýchacích cest - 5x inhalace minerální vody.Stravování

polopenze – snídaně kontinentální, večeře výběrem z menu – strava je podávána ve Společenském domě (cca 800 m od penzionu).

Ubytování

jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, SAT/TV, rádio

Upozornění

Klienti se hlásí v recepci  Společenského domu. Léčebné a relaxační procedury jsou poskytovány v zařízeních Lázeňské polikliniky (cca 10 min od penzionů)

V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst.
Příplatek 1/1 je za jednolůžkový pokoj. Při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou se hradí doplatek za neobsazené druhé lůžko, cena doplatku  u prodejce.

Pobyty nejsou určeny dětem.
 
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu

Vybavení

K dispozici je společenská místnost a televizní místnost.

Počasí

Zlínský kraj

14°C Polojasno

×