800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLÁZEŇSKÝ HOTEL DŮM BEDŘICHA SMETANY

Luxusní secesní hotel je situován v centru lázní, uprostřed krásného a tichého parku. Hotel poskytuje nejnáročnějším hostům vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

na lázeňském parkovišti (cca 200 m) nebo v garážích (obojí za poplatek). Garáž je nutné objednat předem.

Poloha

Luxusní secesní hotel je situován v centru lázní, uprostřed krásného a tichého parku. Hotel poskytuje nejnáročnějším hostům vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry. V útulném prostředí hotelové restaurace je hostům dána možnost celodenního stravování. Léčebné procedury jsou poskytovány v nedalekých lázeňských léčebných zařízeních, vzdálených max. 10 min pěší chůze od hotelu.

Program

Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká procedura (např. koupel v přírodní uhličité vodě) a 2 malé procedury (např. inhalace a léčebný tělocvik).

V lázeňském hotelu Dům Bedřicha Smetany nabízíme následující programy:

TÝDEN BEZ STRESU – nejprodávanější pobyt roku 2012
pokoje označeny TYP A
7 nocí
stravování: polopenze
program: konzultace s lékařem zdarma, 2x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x hydromasážní koupel, 1x antistresová masáž hlavy, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x medová kúra a wellness masáž, 2x vstup do wellness centra v hotelu Alexandria (2x 2 hod), denně pitná kúra. Hosté v Jurkovičově domě mají navíc v rámci pobytu volný vstup do bazénu, whirlpoolu a zapůjčení županu.

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ – velmi žádaný pobyt
pokoje označeny TYP B
7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra, Bonus -1x přírodní uhličitá koupel nebo 1x vstup do wellness centra v hotelu Alexandria (2 hod. od 17-21 hod). Hosté v Jurkovičově domě mají navíc v rámci pobytu volný vstup do bazénu, whirlpoolu a zapůjčení županu.

POBYT PRO SENIORY - k posílení zdraví
pokoje označeny TYP C

7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (1x velká a 4x malá), denně pitná kúra , Bonus pro regeneraci dýchacích cest - 5x inhalace minerální vody.Stravování

polopenze – snídaně formou bufetového stolu, večeře výběrem z nabídky 7 jídel

Ubytování

jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, SAT/TV, rádio, telefon.

Upozornění

V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst.
Dětská cena – pobyty nejsou určeny dětem.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu
Příplatek 1/1 je za jednolůžkový pokoj. Při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou se hradí doplatek za neobsazené druhé lůžko, cena doplatku u prodejce.

Vybavení

K dispozici restaurace, denní bar, bezbariérový vstup, výtah.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Zlínský kraj

7°C Mlha

×