800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLÁZEŇSKÝ HOTEL PALACE

Komfortní lázeňský hotel Palace zaujímá dominantní polohu v centru Luhačovic. Svým hostům poskytuje pohodlné bydlení, restaurační služby a léčebné procedury „pod jednou střechou“. Hotel má bezbariérový vstup, výtah i bezbariérový vstup do balneoprovozu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

na hotelovém parkovišti nebo v garážích lázní (obojí za poplatek). Garáž je nutno předem objednat.

Poloha

Komfortní lázeňský hotel Palace zaujímá dominantní polohu v centru Luhačovic. Svým hostům poskytuje pohodlné bydlení, restaurační služby a léčebné procedury „pod jednou střechou“. Hotel má bezbariérový vstup, výtah i bezbariérový vstup do balneoprovozu.Ve dvou hotelových restauracích se podávají jídla domácí i mezinárodní kuchyně s možností výběru dietní i vegetariánské stravy.

Program

Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká procedura (např. koupel v přírodní uhličité vodě) a 2 malé procedury (např. inhalace a léčebný tělocvik). 
 
V lázeňském hotelu Palace nabízíme následující programy:

TÝDEN BEZ STRESU – nejprodávanější pobyt roku 2012
pokoje označeny TYP A
7 nocí
stravování: polopenze
program: konzultace s lékařem zdarma, 2x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x hydromasážní koupel, 1x antistresová masáž hlavy, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x medová kúra a wellness masáž, 2x vstup do wellness centra v hotelu Alexandria (2x 2 hod), denně pitná kúra. Hosté v Jurkovičově domě mají navíc v rámci pobytu volný vstup do bazénu, whirlpoolu a zapůjčení županu.

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ – velmi žádaný pobyt
pokoje označeny TYP B
7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra, Bonus -1x přírodní uhličitá koupel nebo 1x vstup do wellness centra v hotelu Alexandria (2 hod. od 17-21 hod). Hosté v Jurkovičově domě mají navíc v rámci pobytu volný vstup do bazénu, whirlpoolu a zapůjčení županu.

POBYT PRO SENIORY - k posílení zdraví
pokoje označeny TYP C

7 nocí
stravování: polopenze
program: předpis procedur lékařem, 5x lázeňská procedura podle předpisu lékaře (1x velká a 4x malá), denně pitná kúra , Bonus pro regeneraci dýchacích cest - 5x inhalace minerální vody.Stravování

polopenze – snídaně formou bufetového stolu, večeře výběrem z nabídky 7 jídel.

Ubytování

jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, SAT/TV, telefon.

Upozornění

V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst.
Pbyty nejsou určeny dětem.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu
Příplatek 1/1 je za jednolůžkový pokoj, při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou se hradí doplatek za neobsazené druhé lůžko, cena doplatku u prodejce.

Vybavení

K dispozici je restaurace, denní bar, kavárna, fitness, balneoprovoz ve 2 hotelových patrech - vyhřívaný bazén, sauna a solárium, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, balneoterapeutická zařízení (lázeňské procedury k léčbě dýchacích cest, trávícího ústrojí, diabetu i pohybového aparátu, uhličité koupele, inhalace, vodoléčebné procedury, klasické, podvodní a reflexní masáže, slatinné obklady aj.)

Počasí

Zlínský kraj

11°C Skoro jasno

×