800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MORAVA

Nachází se v centru malebného lázeňského města Luhačovice. Pro svou pohostinnost a možnosti kulturního vyžití patří mezi jedny z nejoblíbenějších lázní u nás.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nachází se v centru malebného lázeňského města Luhačovice. Pro svou pohostinnost a možnosti kulturního vyžití patří mezi jedny z nejoblíbenějších lázní u nás.

Ubytování

hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá. Převážná část pokojů má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC, pokoje jsou vybaveny televizorem, rádiem a některé také telefonem. Dva dvoulůžkové pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované hosty.

Stravování

polopenze. V hotelové restauraci je hostům dána možnost výběru z pestrého jídelníčku zahrnujícího také dietní jídla a vegetariánská.

Služby (wellness)

v hotelu je k dispozici denní bar, taneční kavárna a kadeřnictví. Hotel nabízí ve svých balneo zařízeních inhalace, klasické, reflexní a podvodní masáže, perličkové a uhličité koupele, vířivou lázeň, elektroléčbu a řadu dalších léčebných procedur. Lázně Luhačovice pro své hosty celoročně připravují bohatý kulturní program - a to buď přímo v kolonádě nebo místím divadle. Samozřejmostí jsou v létě taneční večery s živou hudbou na terase. Hosté též mohou využít široké nabídky sportovních možností - tenis, kuželky či minigolf. Převážná část lázeňských procedur se podává přímo v hotelu, další jsou poskytovány v nedalekých lázeňských léčebných zařízeních. Lázeňský hotel má bezbariérový vstup a výtah, nemá bezbariérový vstup do balneoprovozu.

Počasí

Zlínský kraj

14°C Polojasno

×