800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RADUN

Nový rodinný hotel vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30.let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Poloha hotelu je ideální. Nachází se v klidném místě lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Koupání

Vodní ráj v těsném sousedství hotelu (krytá Městská plovárna s letními slunícími terasami, 25 mplavecký bazén, zážitkový bazén s masážními tryskami, bublery, whirlpool, parní sauna), Luhačovická přehrada – cca 2km, Aquapark Pozlovice – cca2 km(hotelové taxi zdarma).

Parkování

u hotelu nebo v podzemní garáži

Poloha

V klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, a zároveň v těsné blízkosti centra, avšak stranou jeho ruchu. Nový boutique hotel Radun – kompletně a citlivě zrekonstruovaná památkově chráněná funkcionalistická vila Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zažijte úslužnost první republiky, špičkovou gastronomii a wellness těla i duše.

Hotel program

Od ledna 2014 nabízíme v hotelu následující programy:

TÝDEN ROZMAZLOVÁNÍ
pokoje ozn.TYP A
7 nocí (neděle – neděle) 
stravování: polopenze 
program: 1 x reflexní terapie nohou spojená s částečnou masáží zad a šíje, 1 x aromaterapeutická masáž celého těla, 1 x terapie Dornovou metodou nebo Shiatsu, 1 x slatinný zábal spojený s masáží zad a šíje, volný vstup do přilehlého vodního ráje, internet zdarma 

POHODOVÝ TÝDEN
pokoje ozn.TYP B
7 nocí (neděle – neděle)
stravování: polopenze 
program: volný vsutp do přilehlého vodního ráje, internet zdarma 

PRODLOUŽENÝ VÍKEND SNU
pokoje ozn.TYP C
3 noci (čtvrtek - neděle)
stravování: polopenze
program: 1x úvodní diagnostika reflexní terapií, 1x relaxace se slatinným zábalem obohacená jemnou masáží zad a šíje, sobotní večeře s romantickým klavírem při svíčkách, volný vstup do vodního ráje, internet zdarma

NEVŠEDNÍ VŠEDNÍ DNY
pokoje ozn.TYP D
4 noci (neděle – čtvrtek, 1 noc zdarma)stravování: polopenze
program: 1x úvodní diagnostika reflexní terapií, 1x hodinová relaxace v solné jeskyni, 1x relaxace se slatinným zábalem obohacená jemnou masáží zad a šíje, volný vstup do přilehlého vodního ráje, internet zdarma

ROMANTICKÝ VÍKEND
pokoje ozn.TYP E
2 noci (pátek – neděle, nástup možný i ve všední dny)
stravování: polopenze
program: romantická čtyřchodová večeře při svíčkách, sobotní večeře s romantickým klavírem při svíčkách, láhev sektu a mísa ovoce na pokoj, na přání snídaně na pokoj, 1x harmonizační celotělová masáž, volný vstup do přilehlého vodního ráje, internet zdarma

Stravování

Polopenze (Penze dobré pohody) - vitální snídaně formou bufetu, sladké odpolední občerstvení s kávou nebo čajem, gurmánské večerní menu o 4 chodech. Večeře v sobotu – romantika při svíčkách s klavírem. Možnost dokoupení Labužnického poledního menu.

Ubytování

nové stylové dvoulůžkové pokoje s balkónem nebo terasou, sprcha a WC, TV, minibar, internet, široká lůžka se zdravotními matracemi.

Upozornění

Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným počtem nocí nelze měnit. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Dítě 4-12 let na přistýlce bez procedur s Penzí dobré pohody 800,-Kč/noc, dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Vybavení

K dispozici je kavárenská restaurace proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu, s letní terasou a grilem. Wellness hotelu „Prožitkový klub“ se saunou, terapeutickou vanou a odpočívárnou poskytuje masáže, zábaly, koupele, inhalace, kosmetiku, terapie, relaxační cvičení, meditace. Hotel má výtah. S hotelem těsně sousedí „Vodní ráj“ s plaveckým bazénem 25m, zážitkovým bazénem s masážními tryskami, bublery, skákacím zálivem a divokou řekou, whirlopoolem, parní kabinou, dětským bazénkem, se slunečními terasami a trampolínou.

Počasí

Zlínský kraj

10°C Mlha

×