800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Chile - Falklandy

Falklandům se také říká Galapágy jižní polokoule. Uvidíte nedotčenou přírodu, spoustu živočichů, kteří z lidí nemají strach a tak je můžete v klidu pozorovat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Sraz na letišti, odlet do Santiaga de Chile.

2. den

SANTIAGO DE CHILE – PUNTA ARENAS
Přílet do Santiaga de Chile, pokračování v cestě letem do Punta Arenas, ubytování, volný čas (doporučujeme návštěvu místního muzea a náměstí s historickým jádrem), nocleh.

3. den

FALKLANDY – STANLEY
Snídaně, transfer na letiště, přílet na mezinárodní letiště Mount Pleasant na Falklandských ostrovech. Přivítání a transfer do hlavního města Stanley, ubytování. V případě volného času ještě možnost pozorování kolonie tučňáků. Nocleh.

4. - 5. den

OSTROV CARCASS
Snídaně. Po snídani transfer na letiště a přelet na ostrov Carcass. Transfer a ubytování do hotelu s plnou penzí během obou dvou dnů. Volný program s nabídkou fakultativního výletu – denní výlet lodí na ostrov West Point Island. Tento ostrov má nádhernou faunu a flóru, můžete obdivovat tučňáky, albatrosy, velké množství ptáků a delfíny, stejně jako různé druhy růží, náprstníků a jiných květin či stromů. Na ostrově je velké množství kolonií různých druhů tučňáků, řada písčitých opuštěných pláží v kombinaci se skalnatým pobřežím, ideální místo k procházkám v přírodě a pozorování zvířat, večeře, nocleh.

6. den

SEA LION ISLAND
Snídaně. Transfer na letiště a přelet do přírodní rezervace Sea Lion Island. Ubytování v hotelu s plnou penzí. Na tomto ostrově žijí všichni živočichové volně. Můžete pozorovat 47 různých druhů hnízdících ptáků a samozřejmě tučňáky. Můžete na volném moři spatřit i kosatky. Jsou zde i kolonie tuleně sloního a lachtanů, večeře, nocleh.

7. den

STANLEY
Snídaně. Přelet do hlavního města Falklandských ostrovů, do Stanley. Transfer a ubytování v hotelu. Stanley, hlavní město Falkland. Jedná se o kouzelné barevné přímořské město uhnízděné v zálivu okolo přístavu Stanley Harbour. Okamžitě zde poznáte vliv britského dědictví. Zajímavé je i navštívit vojenské památky, muzeum, filatelistický úřad nebo samozřejmě maloobchodní prodejny suvenýrů nebo vynikající rybí restaurace.

8. den

CELODENNÍ OKRUH OSTROVEM
Snídaně. Po snídani následuje celodenní okruh ostrovem. Jízda divokou krajinou ostrova přes Johnson´s Harbour do Volunteer Point, což je nejvýchodnější část ostrova, kde žije kolem 150 párů královských tučňáků. Nocleh.

9. den

FALKLANDY – SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer na letiště a přelet s přestupem do města Santiago de Chile. Transfer do hotelu a nocleh.

10. den

VALPARAÍSO – VIŇA DEL MAR
Snídaně. Po snídani celodenní exkurze do nejdůležitějšího a nejstaršího přístavu v Chile, do města Valparaíso a také do nejznámějšího přímořského letoviska Viňa del Mar. Valparaíso je starobyle působící město s velkým přístavem. Viňa del Mar je nazývána městem zahrad. Odpoledne návrat do Santiaga a nocleh.

11 den

VINICE V ÚDOLÍCH –ALTO JAHUEL – CAJÓN DEL MAIPO – COUSIŇO MACUL
Snídaně. Celodenní výlet za krásami chilských vinic. Ve vesničce Alto Jahuel návštěva zahrad, vinic a sklepů. Následuje projížďka údolím řeky Maipo až do Las Vertientes. Ve vinici Cousiňo Macul ochutnávka místní produkce. Odpoledne návrat do Santiaga. Nocleh.

12. den

SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Prohlídka hlavního města v dopoledních hodinách, odpoledne transfer na letiště a odlet.

13. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Chile

15°C Oblačno

×