800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Chorvatska

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Stalo se to už v r.1999,kdy jsme na dovolené slavili 18.narozeniny naší dcery.Celá společnost celý večer popíjela a o půlnoci jsme oslavenkyni na pláži udělali ohňostroj.Místní policie nás zadržela a až na stanici nám vše prominuli, když se vysvětlilo,že jsme nechtěli zahájit další válku v Chorvatsku, ale jenom oslavit plnoletost naší dcery.

Autor: Helena Sýkorová (45 let), navštíveno 8/2007 Celý zážitek

První, co mě uchvátilo, když jsme dorazili na místo bylo nádherné moře, krásně čísté a průzračné. Pláž byla velmi rozsáhla. Děti zde mohli využit i tobogán nebo skluzavku přímo do moře, na pláži byl také dětský koutek. Podél plaže bylo hodně obchůdků a restaurací. Na plaži si bylo možné také zapůjčit šlapadla. Projížďka na šlapadle byla velmi příjemná. Gradac je velmi pěkný,večer je možné navštívit různá posezení s hudbou, diskotéky přímo u pláže. Lidé v Chorvatsku byli velmi přátelští. Byli…

Autor: Monika Tunegová , navštíveno 8/2008 Celý zážitek

Chorvatsko

Chorvatsko
17. červen 2014

Dcerka byla poprvé v pěti letech u moře. Tentokrát s námi byli i babička s dědou. Moře bylo úžasně čisté a velké překvapení pro malou byla slaná voda. Skvěle si to užila a největší zážitek po koupání byly zmrzlinové poháry, které v Chorvatsku jsou skutečně velké velikosti. Těšíme se zase příště.

Autor: Andrea Lisová , navštíveno 7/2013 Celý zážitek

Nedávno jsem narazil na stránky ostrova Hvar, kde jsem našel rady a tipy na úžasnou dovolenou. Moc nás to s manželkou zaujalo, tak jsme se tam tedy vydali a užili jsme si krásné dobrodružství co se týče potápění u ostrova Hvar :-) Bylo to úžasné kochat se nádhernou krajinou :-)

Autor: david80 kuba (32 let), navštíveno 7/2012 Celý zážitek

Celou dovolenou jsme slibovali detem a sami se tez tesili na vylet lodi po okoli a kdyz uz jsme si mysleli, ze to neudelame, tak nam nabidli ped veceri po snidani vylet na ostrov s piknikem na ostrove a volno na koupani a navrat zpet pred veceri..Vsichni jsme byli moc nadseni a ostrov nam zustane v nasich pametich.bylo to kasne a romanticke..

Autor: Dusan Hajek (34 let), navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Naplánovali jsme si dovolenou v Chorvatském městě Lovran. Již od počátku dovolené mě udivovali sem tam lidé, kteří tu a tam stáli u keře a otrhávali z něj listy. Nejprve jsem si myslel, že si snad hrají, nebo je trhají dětem. Ale až po několika dnech, kdy věkové spektrum "trhačů" bylo os patnácti až do osmdesáti jsem se dozvěděl, že si zde trhají pravý a čerstvý "Bobkový list" neboli vavřín.
Takže až se ocitnete v chorvatsku a někdo poblíž Vás bude stát u krásně zeleného keře a otrhávat…

Autor: Martin Dostál (37 let), navštíveno 7/2008 Celý zážitek

Plitvická jezera

Chorvatsko
22. květen 2009

Plitvická jezera jsem v Chorvatsku navštívila už 2x. A pokaždé to byl nezapomenutelný zážitek a všem kdo je ještě neviděli je vřele doporučuji. A hlavně vyhraďte si na to celý den, ať nemusíte spěchat a vše si prohlédnete a máte čas i na romantické sezení na lavičce u některého z vodopádu. I když podruhé nám moc nevyšlo počasí, i tak to stálo za to. Fotky jsou až z druhé návštěvy, poprvé když jsem tam byla jsem ještě neměla digitální foťák, ale obyčejný, a fotky byly nádhernější díky slunečnému…

Autor: Michaela Vrožinová (27 let), navštíveno 8/2007 Celý zážitek

Při pobytu v okolí Zadaru jsme si zakoupili jednodenní zájezd lodí na Korutany. Bylo nám doporučeno jezero, které je neskutečně teplé. Po příjezdu několika lodí se turisté nahrnuli k jezeru, které sice bylo teplé, ale bylo špinavé a byla na něm i pěna.:-) Raději jsme se koupali v moři. Při zpáteční cestě každý dostal pečenou rybu a litr vína, které nebylo moc dobré.

Autor: Radomíra Otrubová (43 let), navštíveno 7/2008 Celý zážitek

Záchrana života

Chorvatsko
14. duben 2009

S přáteli jsme bydleli v kempu a měli jsme stany úplně na okraji kempu. Kousek od nás byl karavan mezi stromy. V noci nás vzbudili divné rány a podivné výkřiky. Přítel se šel podívat a pak si všimnul, že v karavanu hoří. Vyrazil dveře za pomoci ještě jednoho kamaráda a vytáhli ven mladého chlapce, který byl celý ohořelý. Zavolali jsme sanitku a hasiče podle čísel na recepci. Záchranáři říkali, že chlapec má asi spálené plíce a chybělo málo, aby se udusil.Do konce zájezdu jsme byli za hrdiny :)

Autor: Veronika Nejedlá , navštíveno 9/2008 Celý zážitek

koupání v moři

největší zážitek na této dovolené bylo koupání se v léčivém bahně, jak tomu místní domorodci říkali, nám to připadalo jako močůvka a i to tak zapáchalo ..

Autor: Petra Potočníková (27 let), navštíveno 9/2007 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 12
1 2
×