800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAktivní dovolená v Severní Dalmácii

Záhřeb • NP Paklenica • Vranské jezero • NP Kornati • Pašman • Ugljan • Zrmanja • NP Plitvice

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd z ČR.

2. den:

příjezd do hlavního města Chorvatska – Záhřebu, návštěva historického centra, indiv. volno, odjezd na Zadarskou/Šibenickou riviéru, nocleh.

3. den:

fakulatitivně výlet do NP Paklenica – součástí pohoří Velebit, návštěva kaňonu Velká Paklenica – neobyčejné trasy, ukrytý svět flóry, fauny, krasových fenoménů, starých, ale dobře udržovaných selských vsí (nutná kvalitní obuv, větrovka a pokrývka hlavy), nocleh.

4. den:

fakultativně celodenní výlet na kolech okolo Vranského jezera – největšího vnitrozemského jezera v Chorvatsku, trasa dlouhá 50 km, možnost koupání v jezeře. Nocleh.

5. den:

celodenní lodní výlet do NP Kornati nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy a útesy.  V ceně výletu je ochutnávka vína, rakije, šťávy, k obědu ryba/maso, zelný salát a chléb, (fakultativně). Nocleh.

6. den:

fakultativně Modrić – nádherné krápníkové jeskyně plné labyrintů s místním průvodcem. Nocleh.

7. den:

fakultativně celodenní projížďka po ostrovech Pašman a Ugljan s možností koupání na krásných opuštěných plážích. Nocleh.

8. den:

fakultativně kanoe (případně rafty) na řece Zrmanja – pořízeny snímky k filmu Vinnetou, dobrodružství na tyrkysově modré vodě v nezničené přírodě v nádherném kaňonu bez stopy civilizace s místní průvodcem. Nocleh.

9. den:

odjezd do NP Plitvická jezera – soustavy 16 jezer spojených s 90 vodopádovými kaskádami, zapsaných na seznamu přírodního dědictví UNESCO, fakultativně. Po prohlídce odjezd do ČR.

10. den:

příjezd do ČR.

Strava


Počasí

Dalmácie jižní

21°C Jasno

Dalmácie severní

22°C Jasno

Istrie

20°C Jasno

×