800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCesta po Jadranu

10-denní pobytově-poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v nočních hodinách, přejezd přes Rakousko do Itálie.

2. den

Prohlídka Terstu a zámku Miramare, postaveného na skalních útesech nad mořem a obklopeného nádhernými zahradami. Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Individuální program. Večeře a nocleh.

4. den

Okruh po největším jadranském ostrově Krk. Prohlídka hlavního města Krk s křesťanskou bazilikou, starého města Vrbenik umístěného na 48 m vysokém útesu s množstvím úzkých uliček a turisticky známá Baška s překrásnou dlouhou pláží, možnost koupání. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Prohlídka jednoho z největších a nejstarších měst na Istrii Puly s římským amfiteátrem. Odpoledne starobylá Rovinj, možnost koupání. Při cestě zpět krátká zastávka v přímořských lázních Opatija. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Individuální pobyt. Možnost fakultativního lodního výletu do Crikvenice, možnost prohlídky mořského akvária. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

7. den

Snídaně. Celodenní výlet do NP Risnjak, který je nejzelenějším v zemi. Zde můžete vidět rysa, běžnou vysokou zvěř, lišky, jezevce ale i vlky a medvědy a díky rozdílným nadmořským výškám i rozmanitou flóru. Nejvyšším vrcholem je Veliki Risnjak, odkud je nádherný výhled na Jaderské moře, ostrov Krk a most jež jej spojuje s pevninou.

8. den

Snídaně. Individuální program. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně. Odjezd do Slovinského krasu, prohlídka nejkrásnějších krápníkových jeskyní Postojnska jama. Zastávka v Lublani, jejíž dominantu tvoří Lublaňský hrad, přejezd k Bledskému jezeru a krátká zastávka v lázních Bled. Odjezd do ČR.

10. den

Návrat v ranních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

50 EUR.

Počasí

Dalmácie jižní

13°C Jasno

Dalmácie severní

8°C Jasno

Istrie

11°C Slabý déšť

×